2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترت خودتی  

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2731
2738

من که ۱۸سالمه  عروسی هم کردم هنوز میگم اینستا بدرد من نمیخوره 

کلی وقت ادم میگیره 

کلی انرژی منفی.  چون همه ظاهر خوشی الکیشون به نمایش میزارن ادم افسرده میشه 

ارتباطدختر و پسر رو عادی کرده 

و هزاران بدی  دیگر 

بگو گوشیشو بده میخای تماس بگیری بعد تصادفی اینستاشو دیدی پاک کن بگو مناسب سنت نیس.. اکسپلور خیلی فیل ...

خیلی کار اشتباهیه اینکار

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن

عزیزم زیاد محدودش نکن اگه باهاش رفیق باشی چیزی ازت پنهون نمیکنه الان اگه ازش بگیری پاک کنی دوبارع نصب میکنه جوری ک متوجه نشی نزار مجبورشه مخفی کاری کنه اونجوری براش حیلی بد میشه یا هم بشین قشنگ باهاش حرف بزن توجیهش کن ک هنوز براش زوده

مغزم پرحرف تر از دهنمه! 
2706