2733
2734
عنوان

کسی راجع به کارمند بانک شدن اطلاعی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 25 پست
شرکتی کردن ینی چی عزیزم 

یعنی استخدام رسمی نمیکنن حقوق وزارت کاری میگیری

اما اونایی که استخدام رسمیه اون خوبه استخدام شی 

برای همین وقتی آگهی استخدام میدن اول نگاه کن ببین مینویسه پیمانی یا استخدام رسمی میشی 

بعد برو اسم بنویس

هر بانکی فرق داره تو سایت نوشته اکثرا .. ولی رشته ریاضی بری کنکور بدی برا حسابداری بهتره

دانشگاه ازاد بدون کنکور حسابداری استخدام میکنه

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موندم ک بمونم پشت تجربی ک طبق کنکورای قبلم ی نتیجه معمولی میگیرم اگه شرایط همونجوری باشه یا اینکه ...

مزخرف ترین رشته حسابداریه، مخصوصا ک پارتی ندارم، رشته خودم حسابداریه، میخام برم تجربی بخونم از اول 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
خیلی بانکا استخدامشون رو شرکتی کردن حقوقشونم وزارت کاریه  اونکه استخدام بخوای بشی باید حتما تو ...

فقط مشاغل خدماتی رو شرکتی کردن .

مهربان اما جدی و جذاب اما سنگین باش . خوش قلب باش ولی ساده  نه و صادق باش  ولی دروغگو هرگز.
2731
مزخرف ترین رشته حسابداریه، مخصوصا ک پارتی ندارم، رشته خودم حسابداریه، میخام برم تجربی بخونم از اول&n ...

بخدا منم گیجم کلا گیر کردم 

اطلاع ندارم دقیق ولی میشه فک کنم چون فقط تجربی که ازادش باید رتبه بیای...  دانشگاه ازاد فنی حر ...

ممنون عزیزم

2740
ببین چی دوستداری ... تجربی رقابت داره باید بخونی رتبه خوب بیاری ولی میگی علاقه نداری ‌... ببین چیو ...

من دوس دارم یچیزی بخونم ک بعد ده سال دستم به جایی بند باشه و شرایط مادیمم از متوسط جامعه بهتر باشه در واقع علاقم با بازار کار نمیخونه

من دوس دارم یچیزی بخونم ک بعد ده سال دستم به جایی بند باشه و شرایط مادیمم از متوسط جامعه بهتر باشه د ...

رشته تجربی هرچی بری خوبه ... 

حسابداری خوبه ...

طراحی دوخت خوبه ولی علاقه مهمه البته تو ایران نه خیلی راحت خارج از کشور پذیرش دارن