2737
2734

براتون حمد میخونم بچه ها نزنین شناخته میشم خواهرشوهرم ویکی از جاریام ت سایتن

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش زدن به درخواست استارتر ممنوعه

وگرنه مریض نیستیم این همه وقت داریم یه دقیقه برای تو میذاشتیم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
نمیشه عزیزم خودمون میترکیم بده نی نی یار بترکونه

چجوری بدم من بلد نیستم بدم نی نب یار

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔
2738
نینی یار ۵گفته اینجور گزارش بزنید خودتونو تعلیق میکنم بجاش نینی یار رو صدا کن بگو پاک کنه بلد نیستی ...

بله تگ کن لطفا

@نی_نی_يار_حذف_تاپيک۲    

میشه اینو ببری بذاری تو اون تاپی‌ ک حذف میکنن لطفا من بلد نیستم حمد میخونم برات

2706