2737
2734
عنوان

خواهشا کمکم کنین

98 بازدید | 6 پست

سلام من چن روزه ی فکری خیلی اذیتم میکنه میشه راهنماییم کنین من تو ۳۴هفتگی بچم مرد و سزارین شدم تو اتاق سزارین بچمو دیدم ک بی جون بود اما آنقدر حال هممون بد بود ک کسی پیگیری نکرد الان ک حالم یذره بهتر شدش میگم چرا دیگه راجع ب دفن هیچی نگفتن یا باید گواهی فوت بهمون میداد بیمارستان ؟؟؟ زنگم میزنم ج نمیده بیمارستان حضوری هم فعلا امکان ندارم برم

عزیزم مناسفم همچین تحربه بدی داشتی ولی گواهی فوت وقتی مهمه تو بیحونذبودن بچه رو ندیده باشی و شک کنی نکنه بچه رو دزدیدن ولی الان برای تو همچین قضیه امکان نداره خودت دیدی از دنیا رفته بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مناسفم همچین تحربه بدی داشتی ولی گواهی فوت وقتی مهمه تو بیحونذبودن بچه رو ندیده باشی و شک کنی ...

اخه اصن حرفی نزدن از جاش و خیلی چیزا ما همه حالمون بد بود کسی هم پیگیری نکرد 

ن نمی‌دونم بیمارستان اصن چیزی نگفت 

سلام متوجه شدی بالاخره از محل دفن اخه واسه یکی آشنا ما هم همین طور شده   پیشاپیش ببخش از سوالم 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
سلام متوجه شدی بالاخره از محل دفن اخه واسه یکی آشنا ما هم همین طور شده   پیشاپیش ببخش از س ...

خواهش میکنم عزیزم .اره زنگ زدم بیمارستان گفتن گواهی فوت صادر شدش .اینجور بچه ها رو ی جا با هم میبرن دفن میکنن