2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خواهشا قهقهه نزن همین

وای گل گفتی 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2731
اونیکه دوسش داری هم اهل بگو بخنده یا آرومه؟؟

بیشتر دوس داره خودش بخندونه تا اینکه بیشتر بخنده 

شوخ طبع هست ولی مثل من پرانرژی و خنده رو نیست

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉
اگه غیرتی باشه حتما بدش میاد چون غیرت در فطرت مردانه همانطور که حسادت در وجود زنانه

مرتضی_مطهری#

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اگه غیرتی باشه حتما بدش میاد چون غیرت در فطرت مردانه همانطور که حسادت در وجود زنانه

ولی غیرت تو فطرت زنانه بیشتره ها  

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
فقط خواهشا قهقهه نزن همین

چطوررر مگههه!؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

میزنم 

البته بعضی وقتا که خیلی از یه چیزی خوشم میاد نه همیشه

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉
2740
چطوررر مگههه!؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ میزنم  البته بعضی وقتا که خیلی از یه چیزی خوشم میاد نه همیشه

کلا ضایعس ن در برابر مردا فقط

کلااااا ضایعس 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

اها اونوخ کراشت با دخترا بگو بخند کنه عکس العمل شماچیه؟

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  
2706