2726

تو جایی که کراشم میبینم چند تا مرد دیگه هست 

تو چند تا تاپیک قبل هم گفتم خیلییی پرانرژی و خنده رو هستم و تو این مورد زن و مرد نمیشناسم و با همه پرانرژی برخورد میکنم

مثلا تو اونجا که هستیم یکی از اقایون جکی چیزی گفتی میخندم و جوابشو و میدمو...(زیاد راحت نیستم باهاشون و خط قرمزایی دارم برا خودم ولی بگو و بخند و صمیمیتم سرجاشه)

میگم امکان داره کسی که دوسش دارم صدای خنده هام و ... رو پیش مردای دیگه بشنوه بدش بیاد؟!!؟؟؟

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه اونم دوست داشته باشه اره 

ولی اگه حسی بهت نداشته باشه نه 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2706