2733
2734

میدونم طولانیه ولی خیلی درمونده ام💔💔💔بخونید و کمکم کنید😭💔دعاتون میکنم.....💔💔

پیرو تاپیک قبلم من چند کیلو اضافه وزن دارم(در واقع ۶.۷کیلو اضافه وزن و برای باربی بودن هم ۱۵کیلو اضافه)

من چاق به نظر نمیام..شکم دارم اما نه اونحور ک بزنه تو ذوق و یکم پهلو...

مشکل اصلی من سینه هامه ک زیادی درشته و با وجود اضافه وزن هم باز نسبت به اندامم بزرگه و تو ذوق میزنه...😭(متنفررررم ازشون)

من قصد عمل جراحی ماموپلاستی (کوچک کردن سینه دارم و یک نوبت هم گرفتم ولی هنوز پولی ندادم)

قصدم به طور جدی عمل بود.. اما چند روز پیش کسی همینجا بهم گفت ۱۲کیلو کم کرده و سینه هاشم ۳سایز کوچک شده..

و من الان واقعا نمیدونم باید چکار کنم؟؟💔 عمل یا اینکه برم دنبال کاهش وزن (از کحا معلوم سینه هامم کوچیک شه اونقد ک‌تو ذوق نزنه دیگه؟)

و اینکه من دانشجو هستم و کلاس هام از یک یا دوماه دیگه حضوریه.. خیلی خجالت میکشم و نمیدونم باید چیکار کنم با این وضعم😕🙁🤕😭

من پروانه هستم / اینجا هم خودم می آم هم خواهر کوچیکم و هم خواهر بزرگم😂🤦‍♂️..۳ تا خواهر ک سایه هم دیگر رو با تیر میزنن😑....   عضو تاپیک لاغری بامداد خمار گروه ابی تاریخ شروع کالری شماری ۲۰ دی ۱۴۰۰(روز تولد ۲۱ سالگیم😊)                                                   حالا من اسممو گذاشتم بدبخت  لابد بدبختم !هی نیاید باهام از انرژی مثبت و کائنات حرف بزنید مرسی اه  

هیشکی نبود؟💔

من پروانه هستم / اینجا هم خودم می آم هم خواهر کوچیکم و هم خواهر بزرگم😂🤦‍♂️..۳ تا خواهر ک سایه هم دیگر رو با تیر میزنن😑....   عضو تاپیک لاغری بامداد خمار گروه ابی تاریخ شروع کالری شماری ۲۰ دی ۱۴۰۰(روز تولد ۲۱ سالگیم😊)                                                   حالا من اسممو گذاشتم بدبخت  لابد بدبختم !هی نیاید باهام از انرژی مثبت و کائنات حرف بزنید مرسی اه  

سینه بافت چربیه، شنیدم با اضافه یا کاهش وزن، سایز اونا هم تغییر مبکنه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینه بافت چربیه، شنیدم با اضافه یا کاهش وزن، سایز اونا هم تغییر مبکنه

ممنون از نظرت عزیزم 😔💔

2728
نیدونم والا من چن کیلو کم کردم اما کوچیک نشدن مگ سایز چندی😑

۹۰هم بیشتز شاید!

2738
من دوتا از اشناهامون چاق بودن لاغر شدن سایزسینشونم کوچیک تر شد

مرسی عزیزم💔😔

گلم اولا به خودت افتخار کن هرطوری که هستی 

منم دوس دارم قلمی بشم با سنم خیلی بزرگه 

شما هم به این فکر کن خیلیا ارزو دارن سی‌،نه بزرگ داشتع باشن، دیدم جان تو 

بنظرم رژیم کاهش رو امتحان کن با ورزش تخصصی اصولی، اگر جواب نگرفتی عمل کن 

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش

عزیزم من هر کسیییییی رو که اضافه وزن داشته و کم کرده، دیدم همشون سایزشون کوچیکتر شده.  عمل نکن بیخودی. ورزش کن. غذا هم همه چی بخور ولی کمتر از سابق. که ویتامین بدنت کم نشه

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
گلم اولا به خودت افتخار کن هرطوری که هستی  منم دوس دارم قلمی بشم با سنم خیلی بزرگه  شما ...

💔

انقد که تو بهترین سنای جوونیم محبور شم لباس دو سه سایز بزرگتر بپوشم ک کمتر بزنه تو ذوق💔😔منم مث همه دخترا دل دارم دوست دارم کلی لباس متفاوت بپوشم..الان یک ساله من دو تا مانتو گشاد دارم همش همونا رو میپوشم😔😔دیگه خسته شدم

2706