2733
2734
عنوان

دخترم رو کتک زدم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2147 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووووووووخی پسر من کی بشه دنیا بیاد شیطونی کنه  

ولی واقعا گاهی پیش میاد دعوا کردن بچه جزوی از تربیته نمیشه هرکاری کرد قربون صدقش بریم ک ولی کتک نه من چشم غره های مامانم از صدتا کتک بدتر بود قربون چشماش  

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
اینکه چیزی نیس ، آبجیه من پسرشو ک ۲۲ ماهشه  همچین میزنه جای انگشتاش تا شب می مونه رو بدنش   ...

اینا که اعصاب ندارند چرا بچه دار میشن به مادر که این باشه دیگه از غریبه چه انتظاری هست 

2731

عزیزم میدونم خیلی عصبی شدی دست خودت نبود اما لطفاً سعی کن دیگه این کارو نکنی

دخترت رو  بغل کن بوس کن از دلش در بیار

به خاک بازی علاقه داره اگه امکانش رو داری براش گل روس یا اینجور چیزی بخر بازی کنه

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
اینکه چیزی نیس ، آبجیه من پسرشو ک ۲۲ ماهشه  همچین میزنه جای انگشتاش تا شب می مونه رو بدنش   ...

ببخشید

ولی دستش بشکنه الهی 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
میتونین زنگ بزنین بگین به دلیل نا شایسته بودن پدر مادر بچه رو ببرن

نه بابا ، بعد ۵ سال بعد کلی سقط و سختی این یدونه رو تونسته بونیا بیاره ولی وفتی شلوغ میکنه یا کاری میکنه بدجور میزنتش مثلا یه سیلیه محکم میزنه گریه میکنه و میرا بچه

2740