2737
2734
عنوان

دخترم رو کتک زدم😭😭😭😭😭

2142 بازدید | 41 پست

سلام خانمها

دخترم امروز داشت هی به خاک گلدون ها دست می زد هی بهش می گفتم نکن گوش نمی کرد منم دستم بند بود نمی تونستم کنارش باشم یه دفعه یه گلدون رو انداخت رو فرش خاک هاش هم ریخت منم خیلی عصبانی شدم رفتم و زدم پشت کمرش اون هم گریه کرد الان زیر پتو رفته غایم شده 

خودم خیلی ناراحتم😭😭😭

چطوری از دلش در بیارم دخترم ۴ سالشه😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قایم

گاهی تنبیه لازمه ولی کتک دردناک نه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

سرت رو از گوشی دربیار برو نازش کن بوسش کن حواسشو پرت کن اگرم وقت داری باهم برنامه کودک ببینین یا بازی کنیت

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

اینجا هیچوقت همچین تاپیکی نزن دیگه چون بعضی از کاربرا زبونشون مثل نیش مار افعیه درضمن عیبی نداره پیش میاد 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2706