2733
2734
عنوان

هم وطنهای عزیز ترک

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 72 پست
بله خوب درست میگی ,ولی  اگه ماهاهم بخایم  ازتجربیات سفرامون بگیم باید کله ایرانو بدنام.کنی ...

ما خیلی سفریم

حتی کشورهای دیگه

این که مردم یه منطقه خوش اخلاق یا بد اخلاقن واقعا حقیقته

یکی از شهرهای خوش برخورد ایران ،تهرانه(البته پررو بازی دارن  ولی در مجموع تجربه بالایی از توریست دارن)

حتی تو کشورهای دیگه بسته به تاریخشون،مثل کشورهای کمونیستی،اخلاق تلخی دارن

اخلاق غالب شهر رو میگم.وگرنه ادم‌خوب و بد همه جا هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم از راهنماییت البته فردا قصد داشتیم بریم استارا نمیدونم بریم یا نه اونجا زبان فارسی حرف ...

آره بابا 

حتی شهرستان های دیگه استان آذربایجان شرقی هم فارسی جواب میدن

فقط تبریز خیلی خیلی تعصب دارن رو زبونشون خیلی زیاد

ما خیلی سفریم حتی کشورهای دیگه این که مردم یه منطقه خوش اخلاق یا بد اخلاقن واقعا حقیقته یکی از شه ...

سفرتون بی خطر

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم 
2728
2738
ن واقعا دکترهاشون خیلی با شخصیت هستن 

اون که بله

قطعا همه با شخصیت هستن من فقط از نظر فارسی جواب دادن گفتم

وگرنه من خودم دخترم رو پیش یکی از بهترین پزشک های اینجا میبرم ولی چون فارسی جوابم رو نمی‌ده مجبورم همیشه با همسرم برم ولی بازم پیشش میرم چون دکتر خوبیه

اون که بله قطعا همه با شخصیت هستن من فقط از نظر فارسی جواب دادن گفتم وگرنه من خودم دخترم رو پیش یک ...

بله شاید اون دکتر یکم تعصب ترکی حرف زدن داشتن تعجب کردم دکتر هم این مدلی باشه 

ولی واقعا مردم تبریز توی اشتباه آدرس دادن و ترکی حرف زدن توی شهرشون رو همه ایران بد در رفته اسمشون .ما یک بار آدرس پرسیدیم دو ساعت دور خودمون چرخیدیم آخر برگشتیم همونجا یک ماشین گشت هم بود گفتیم از اون بپرسیم آدرس رو بهمون گفت هیچ وقت اینجا آدرس نپرسین اینجا چون اکثرا اشتباه میگن 

بله شاید اون دکتر یکم تعصب ترکی حرف زدن داشتن تعجب کردم دکتر هم این مدلی باشه  ولی واقعا مردم ...

بله درسته دکتره خیلی تعصب داره رو زبانش اون اولا چندبار بهم گفت تو اومدی تبریز باید یاد بگیری منم گفتم واقعا سخته هرکاری کردم نتونستم دیدم بازم جوابمو نمی‌داد الآنم هر وقت میریم من فقط سلام میکنم و خداحافظ میگم همش همسرم صحبت میکنه

من تا حالا نشده آدرس بپرسم ولی می‌دونم چون خیلی ها تعصب رو زبونشون دارن ممکنه فارسی حرف بزنی جواب ندن یا ترکی جواب بدن

بله درسته دکتره خیلی تعصب داره رو زبانش اون اولا چندبار بهم گفت تو اومدی تبریز باید یاد بگیری منم گف ...

ادرس رو ترکی هم پرسیدیم بازم اشتباه میگن فقط دوست دارم یک تبریزی یک شهر دیگه آدرس بپرسه اشتباه آدرس رو بگن بفهمن آدم چه حالی میشه