2733
2734
عنوان

خونمون فروش نمیره خسته شدم 😥😥

491 بازدید | 27 پست

۴ ساله خونمون رو دادیم مستاجر اومدیم یه محل دیگ خونمون فروش نمیره دیگ خسته شدم نمیدونم چیکار کنم 

دوست جونیااا میشه برای آرامش دلم وماشین خریدنم صلوات بفرستین 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه داداشمم.همینه !خونش بزرگه و ارزونم گذاشته خونه های کناریش فروش رفته ولی چون میدونن نمیخواد بره اونجا بشینه یک سوم قیمتی که با تخفیف گذاشته میگن خیر نبینن نامردا

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
خونه داداشمم.همینه !خونش بزرگه و ارزونم گذاشته خونه های کناریش فروش رفته ولی چون میدونن نمیخواد بره ...

اونو همسایش نمیذاره فروش بره 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738
2706