2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره احتمالا

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

خرما با گردو و پودر نارگیل ✌️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

تا با چشم خودم ندیدم باور نمیکنم...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
خدا رحمتش کنه و عاقبت ولنگاری و هرزگی اینه دیگه. کاش اصلا وارد سینما نمیشد شاید خوشبخت میشد

نمیخوام ازش دفاع کنم ولی عاقبت همه مرگه دیگه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
ای بابا  چند شب پیش تو یه تاپیکی داشتیم راجع بهش بحث میکردیما  میگفتیم ول کنید بابا آخه ...

تو رادیو گفته؟!؟ 

مگه این؟؟ ملت گندش کردن

البته من امیدوارم که بنده خدا نمرده باشه و دروغ باشه مادرش گناه داره

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
تو رادیو گفته؟!؟  مگه این؟؟ ملت گندش کردن البته من امیدوارم که بنده خدا نمرده باشه و دروغ باش ...

یه برنامه ای هست تو رادیو بعد از ظهرها اخبار فناوری و شبکه های اجتماعی رو میخونه گفت مطلبی امروز تو شبکه های اجتماعی و یه سری رسانه های غیر رسمی راجع به قتل رسیدن یا خودکشی ریحانه پارسا منتشر شده 

حالا که میگن برا خودنمایی و جذب فالور میگن مرده و زنده اس

Having fun while stuck in life