2737
2739

بچه ها من قبلا تولیدی داشتم چندتا تکه از کارهام مونده به قیمت قبل براتون حساب میکنم

تشک گارد دوطرفه جنس مخمل مناسب تا یکسال ونیم

کیسه خواب جنس مخمل مناسب تا شش ماه

ست مسافرتی مناسب تا یکسال ونیم ، جنس فیلور یزد

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
ست مسافرتیه چه قیمته

عزیزم 130قیمت قبل هست،خواستید یه تخفیف هم بهتون میدم

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر اون دوستمون كه اول گفت ست مسافرتي رو نخواست من ميخوامش

چشم عزیزم،داخل تشک هم مشما گذاشتم که نم نده بین دولایه الیاف که باعث عرق کردن هم نشه

2738
مرسی عزیزم بذار به مامانم نشون بدم بهتون میگم چون جنسیت نمیدونم ببینم چی میگه 

باش عزیزم فقط زودتر بهم خبر بدید،نگار خانوم هم میخوان،اگه شما نخواستید

مرسی عزیزم بذار به مامانم نشون بدم بهتون میگم چون جنسیت نمیدونم ببینم چی میگه 

باش عزیزم فقط زودتر بهم خبر بدید،نگار خانوم هم میخوان،اگه شما نخواستید

اگر اون دوستمون كه اول گفت ست مسافرتي رو نخواست من ميخوامش

سلام وقت به خیر،اون خانم قرار شد خبربدن ندادن،شما ست مسافرتی رامیخواستید در خدمتتون هستم