2737
2734

سلام من باردار هستم

اول سردرد و گلو درد شدید داشتم سیرو و آویشن و... خوردم هرچند میگن تو بارداری نخورید ولی دیگه محبوری خوردم 

دارو امام کاظم هم می خورم

الان گلو خیلی کم درد می کنه و حال عمومیم خیلی بهتر شده ولی یکم سرفه می کنم و قفسه سینم درد می کنه میشه بگید شما از روز چندم نفس تنگی گرفتید مخصوصا اگه کسی باردار بوده چیکار کرده

وای توی بارداری اخه خیلی بد میشه که تا ۲۱ روز شد ببین اگر بهتر نشدی بازم اب سیب و اینچیزا هم بخور

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باردار نبودم عزیزم مجردم

اما از روز شیشم فک کنم شروع شد اما خفیف بود تقریبا بعد روز دهم دیگه تقریبا هیچ مشکلی نداشتم اما تنگی نفسم تا یک ماه باهام بود موقع راه رفتن بلند شدن پله رو بالا پایین رفتن یا کارای این شکلی یخورده اذیت بودم بعد یک ماهو خورده ای خودش خوب شد شما که بارداری حتما دکتر برو 

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2728

یچیزی که من موقع گلودرد و سرفه میخورم اصلا ردخور نداره

یه کاسه رو کتری میزارم عسل میریزم توش با بخار اب اب بشه توش دارچین میریزم خیلی خوبه ولی نمیدونم اینا تو بارداری منع مصرف دارن یا نه

نخودم بپز خودشو با ابش بخور ولی حتما دکترم برو

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️