2737
2739

خونه مامانم مهمون بود از صبح اونجا بودم شوهرم اومد ناهار قیمه خورد و رفت 

شام که شد به شوهرم زنگ زدم که میای شام گفت نه بیار خونه 

مامانم همبرگر سفارش داده بود منم سهم شوهرمو بردم خونه 

شوهرم گفت از گشنگی میمیرم گفتم مامانم همبرگر خریده 

گفت می‌دونی که دوست ندارم !شب یازده چی بخورم ؟ 

گفتم خب بخور همبرگر را خورد یکم 

گفت همبرگر میاری واسم از مامانت؟خجالت نمیکشه؟ 

مامانت ماهانه ۱۰میلبون حقوق میگیره .... منم گفتم که برو خونه ننت بخور همینی که هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگفتی تو برو به مامانت جونت بگو واست قرمه درست کنه 

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2738

ببخش گلم مقصر شمایی نه همسرت 

والا آدم یه وعده میره خونه پدرش بعدش میاد تو خونه خودش با آرامش شام تدارک میدیدی تو خونه خودت

دوما خودت بارش آوردی که صدقه خور مادرت باشه که الان گیر بده همبرگر بده یا خوبه 

سوما شما که می‌دونستی همسرت همبرگر دوست نداره به مادرت می‌گفتی یه چیز دیگه براش می‌گرفت 

همش از بی سیاستی خودته 

حداقل یه کتلت براش درست میکردی 

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه

وای چه پررو😂 شوهر من هروقت از سرکار برمیگیرده فقط میپرسه غذا داریم یا نه؟ اگه بگم آره میگه برام بیار خیلی گشنمه، اگرم بگم نه میگه خب یه املتی درست کن تا بخوریم. نه از من نه از هیچکس توقع غذا نداره😐 با اینکه خیلی روی خوراک حساسه و همیشه یخچالارو پر میکنه از مواد غذایی اما سرِ غذا کل کل نمیکنه. تازه من یه بار خونه‌ی باباش اینا ماکارونی خوردم هزار بار به رخش کشیدمش ولی اون خونه‌ی پدرم اینا هرچی بخوره هیچی نمیگه فقط تشکر میکنه

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋
2706