2733
2734
عنوان

خدایا دوست نداری پیشرفت کنیم

123 بازدید | 17 پست

اون زمون که کوچیک بودیم پدرمون درست و حسابی سرکار نمیرفت و زیر خط فقر ب.دیم بعد با هر جونکندنی بود درس خوندیم رفتیم دانشگاه کار پیدا کردیم بعد همه چیز گرون شد انگار حق زندگی نداریم ما دلمون خوش نیست تلاش کنیم حق نداریم به آرزوهامون برسیم ولی یه عده که پدر پولدار دارن بدون تلاش به آرزوهاشون میرسند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مظمین باش تلاش کنی جواب تلاش تو میگیری . پول در آوردن مهمه مدیریت و برکتش مهم تر 

پراید صد و پنجاه میلیونی و حقوق کارمندی چکار باید کرد بنظرت دلالی درسته بورس خوبه که ورشکسته شده 

دیگه دارم به آخر زندگیم نزدیک میشم خدا هم یه کمکی در حق ما میکرد چی میشد 

بله حق داری ما ادما صبر نداریم

اما مطمعن باش از جایی که حتی انتظارشم نداری غافلگیرت میکنه

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

خودم رو میگما،

کل عمرم جوری زندگی میکنم انگار نعوذبالله خدایی اصلا وجود نداره،اما به محض اینکه یه گرفتاری و مشکل پیش میاد یادم میاد خدا دارم،میرم یقه ش رو میگیرم و هر بدبختی ای رو گردن اون میندازم.

خدا جونم منو ببخش،مثل همیشه مهربون، ممنونم بابت تمام داده هات 🌿🌿🌿

پراید صد و پنجاه میلیونی و حقوق کارمندی چکار باید کرد بنظرت دلالی درسته بورس خوبه که ورشکسته شده&nbs ...

چن ساله کار میکنی .  من  شوهرم کارمنده  حقوقش  کمه دوتا بچه کوچیک دارم  تو همین چن سال خداروشکر پیشرفت کردیم خونه بخریم ماشین عوض کنیم . اونم با مدیریت و وام و این چیزا 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2706