2737
2734
عنوان

عشقم از سفر برگشته دست پررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 51 پست

حالا گیردادید به امین 

من میگم گل نگیرم خوبه ؟ یابگیرم؟؟؟ 

چون میدونم که کلی سوغاتی اورده 

برای ماهگرد اول دوم سومممونم اون دست پراومده من هیجی نبردم که بدعادت نشه مثل همسر سابقم

شمایی که بی ادبی و مزه میپرونی. بی احترامی میکنی یا دائما درحال معرفی خودت هستی ...😷... باخودتم ... ریز میبینمت🤌 خربزه توجالیز میبینمت🤏 . اگه ریپلایتو جواب نمیدم دایورتت کردم 🤭 .درجریان باش 😉�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرهم داری ودرکنارشم عشق هم داری؟؟؟

نخیر . جداشدم . لطفا بخونید کامل

شمایی که بی ادبی و مزه میپرونی. بی احترامی میکنی یا دائما درحال معرفی خودت هستی ...😷... باخودتم ... ریز میبینمت🤌 خربزه توجالیز میبینمت🤏 . اگه ریپلایتو جواب نمیدم دایورتت کردم 🤭 .درجریان باش 😉�
2728

مردم رد دادن 

اول صبح

چه تخیلاتی برا خودشون میبافن

این داستانها چیه واقعا ۸ سال تصادف کردم مردم شوهرر کردم طلاق گرفتم امین پیدام کرد

برو بابا بسه انقد ملت رو سر کار نزارید😒😒😒😒😒😒😒🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
برا چی از اون جدا شدی 

از حوصله خارجه 

داستان زندگی هست 

مردم چه زندگی رومان گونه ای دارن حالا ما هی یکی عاشق مون میشه فردا روز میگه بابا بی خیال ی سرگرمیه

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
2738
مردم چه زندگی رومان گونه ای دارن حالا ما هی یکی عاشق مون میشه فردا روز میگه بابا بی خیال ی سرگرمیه

باور نکن فدات

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
نمیدونم تو رمانا انگار یه همچین موضوعی دیدم. 😐

نه عزیزم . ماجرای زندگیم واقعا رمان و تخیلات و ... نیست دیشب همو گذاشتم برای دوستان .یه تشابه اسمی باعث شد فکر کنه فوت شدم و دیگه پیگیری نکنه و منم یه ازدواج سنتی و ... 

مردم رد دادن  اول صبح چه تخیلاتی برا خودشون میبافن این داستانها چیه واقعا ۸ سال تصادف کرد ...

جالب اینه ۲۰ ساعت پیش عضو شده 

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
دوست پسر چیه😳😳 مگه خواستگارت نیست؟؟؟؟ مگه نمی‌خواهید عروسی کنید؟؟

خاستگاریم نیومده که 

میترسیم خانوادش رضایت ندن 

واینکه من بخاطر ازدواج اشتباه قبلیم از تحصیل و اشتغال عقب موندم و الان باید دوسه سال باهم باشیم کارامو بکنم

2706