2737
2739

ما تقریبا داره میشه ۳ هفته که کاتیم شب گفتم بزار تو اینستا یه استوری بزارم خلاصه استوری رو گذاشتم زود نگاه کرد بعد از چند لحضه از استوری من اینو گذاشت(شاید تو از شدت جستجوست که چیزی پیدا نمیکنی)

به نظرتون این استوری رو برا من گذاشته؟چون اون اصلا اهل استوری گذاشتن نبود فقط از وقتی کاتیم استوری میزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره ولی ولش کن بابا این پسرا دیونه ان فازشون معلوم نیست یه چیزیشون میشه😒

به نظرتون میخواد برگرده؟

خودم حس میکنم میخواد برگرده ولی نمیاد خودش کات کرد

به نظرتون باز استوری بزارم یا اینکه یه مدت ساکت باشم

به نظرتون میخواد برگرده؟ خودم حس میکنم میخواد برگرده ولی نمیاد خودش کات کرد به نظرتون باز استوری ب ...

طبیعتا بخاطر وابستگی اي که ایجاد میشه این حالات تا یه مدت وجود داره، ولی از من به شما نصیحت اونی که یه بار رفته حتی اگه برگرده هم ارزش نداره، آدمی که یه بار میره بازم میتونه بره، این آدما رو فقط باید بذاری برن دنبال لیاقتشون، نذار دوباره وارد زندگیت بشه و باهات بازی کنه... ضربه ای که دفعه ی دوم از رفتنش بخوری به مراتب شدیدتر از دفعه ی اولِ... 

2738

هیچ عکس العملی نشون نده

خودش رفته

اگه برگرده هم باید هی بیاد کات کنه گریه کنی هی بیاد کات کنه گریه کنی اخرشم برا تو بد میشه

ی ادم چیزی ک بالا اورده باز نمیخوره ک

ببخشید سر صبی ولی تنها مثال دقیق بود

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
طبیعتا بخاطر وابستگی اي که ایجاد میشه این حالات تا یه مدت وجود داره، ولی از من به شما نصیحت اونی که ...

همه ی تینارو میدونم ولی نمیدونم چرا باز دلم براش تنگ میشه

دقیقا بعد کات همین کارو کردم همش از شادی هام استوری گذاشتم به خودم رسیدم اما نیومد

ب جهنم ولش کن دیگه پیگیرش نشو انگار از اول نبوده

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706