2733
2734
عنوان

پسرا دست بردارید از سر دخترای ۱۸و زیر ۱۸سال

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکنید تروخدا  من متولد 83 ام 3 سال با کسی دوست بودم بدترین ضربه هارو به خودم و خانوادم زدم و ...

عزیزم

همسن منی که

بیخیال گذشته،آیندتو پرقدرت جلو ببر

چندسال اختلاف سنی داشت باهات؟

عزیزم دوران ما عهد بوق نبودا. ماهم گوشی داشتیم و فیس بوک و چت روم. ایرانسم تازه اومده بود. اما ما رو ...

من نگفتم نبود اما دسترسی به این صورت نبود عزیزم 

الان همه بچه ها دست کم یه گوشی دارن 

که این مابین ...

من کسی بودم که پارسال نمی دونستم گوشی چیه اما ...

بدترین ضربه روحی رو خوردم 

تمام نمره های من ۲۰بود 

همه جا اسم من بود 

بچه هایی که فقط درس می خونن بیش تر آسیب پذیرند 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2728
عزیزم همسن منی که بیخیال گذشته،آیندتو پرقدرت جلو ببر چندسال اختلاف سنی داشت باهات؟

اون متولد 77 بود

خدارو شکر الان ازدواج کردم و همسرم یه فرشته ی به تمام معناست 

در واقع خدا تقدیرمو تغییر داد

همه بهم میگفتن بگو خدایا هرجور خودت صلاحمو میدونی،ولی من میگفتم خدایا نه فقط اونو به صلاحم کن حتی اگه بدبخت میشم،الان فهمیدم چه اشتباهی کردم

و چقدر پدر و مادرم رو بخاطرش اذیت کردم

😂😂🥲حقیقته خدایی

من ۱۸ سالمه هرکی پیشنهاد میده بالای ۲۵ سالشه 

مورد بوده ۳۸

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2740
😂😂🥲حقیقته خدایی من ۱۸ سالمه هرکی پیشنهاد میده بالای ۲۵ سالشه  مورد بوده ۳۸

الان یارو ۲۸ساله به من ...

😬خداییش می ترسم رودل کنن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
من نگفتم نبود اما دسترسی به این صورت نبود عزیزم  الان همه بچه ها دست کم یه گوشی دارن  که ...

خدا شاهده خواهر شوهر من الان پشت کنکوریه خیلی هم با کلاسه اما باباش گفته انشالله سال دیگه بعد کنکور گوشی میخره. کلاس آنلاینم با لب تاپ میره یا دختر دایی هام دوتاشون نابغه هستن و دو سال دیگه کنکور دارن اینام گوشی ندارن. اینا دست خودمونه. شما گناهی نداری پدر مادرت باید حواسشون باشه چه سنی بخرن و چطوری آموزش بدن. من خودم الان ۳۵ سالمه سال اول دانشگاه گوشی خریدم تازه بعد فارغ التحصیلی دکترام واتساپ و تلگرام وصل کردم. نی نی سایتم وقتی بچه دار نمیشدم آشنا شدم. اینستا هم هنوز احساس نیاز نکردم و نه خودم و نه شوهرم برای اینکه سرمون تو گوشی نباشه مدام نداریم. برای بچه هامم اگر نیاز باشه لب تاپ میگیرم. گوشی و تب لت نه.دیگه اینا دست خودمون. واقعا گوشی و تب لت قبل کنکور فاجعه هست.

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
تفاوت سنیش با شما چقدر بوده ؟ معمولا پسرای با اختلاف سنی بالا دیگه براشون درس طرف مهم نیست

نه بابا دوست من 22 سالشه خودمم تازه 15 تموم شده

همه آدما مثل هم نیستن

میشه واسه خانم دکتر شدنم صلوات  بفرستین😍💜
نه بابا دوست من 22 سالشه خودمم تازه 15 تموم شده همه آدما مثل هم نیستن

هیچکس رابطه قبل از کنکور رو تایید نمی کنه 

ازدواج کردم  اگه بهت کمک کنه خوبه من الان دوستام دست به دعا ن که ازدواج کنن الان قبولی تو کنکور ...

ازدواج زمانی خوبه که طرف به موقعیت خودش در زندگی رسیده باشه 

همه هم سهمیه نیست 

شما تلاشت رو بکن خدا بزرگه 

مردا اگر زیبا ترین زن هم باشی کلی براشون محبت کنی بازم سرکوفت می زنند 

دستت تو جیب خودت باشه حتی هزار تومان 

2706