2737
2739

بچه ها مادرم کرونا کل ریه اش رو گرفته

دکتر گفت ۹۰درصده

بچه ها من بجز مادرم کسیو ندارم خواهششششش میکنم دعاش کنید میگن دعای دیگران درحق آدم مستجاب میشه😭😭😭😭😭

انقد خودمو زدم که حد نداره توروخدا دعاش کنید اگر دوست داشتید به نیت خوب شدنش یه آیت الکرسی بخونید😭😭😭😭

بچه ها مادرم جوونه خدا مادراتونو براتون نگهداره التماسسسسس دعا دارم شاید خدا به حرف شما گوش کرد اسمش فاطمه اس

بچه ها دعا کنید اکسیژنش بیاد بالا وگرنه دکتر گفته باید ببرید تهران ۳۰۰میلیون خرجش کنید برای درمان جدید😔😔😔😔

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

100تا صلوات میفرستم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
چرا انقد دیر اسکن دادیدکه انقددرگیر بشه؟روز ۶باید اسکن داد

اسکن داد ۳۰ بود بار اول بعد دوروز شد انقدر😔😭

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
2738

براشون سوره حمد و کوثر میخونم ان شاالله شفا پیدا کنن خدا دلتو شاد کنه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

من تازه از بیمارستان کرونا مرخص شدم

باردار بودم سزارین فوری شدم

۵۰ درصد ریه م رو‌گرفت....

ان شاااله مامانت خوب میشه حتما

شما هم برای نی نی من دعا کن  

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
۳۰۰ میلیون؟ پدر پول بسوزه ان شالله خوب میشن 

هببین امپول بازسازی ریه دونه ای 16 تا 36 میلیون هست. باید 5 تا 8 هم بزنن ببین جواب میگیرن 

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی
2706