2737
2734

از اوناییه که ضد زنه و پسر پرسته

متعصبه خییییلیییی همه تعصبشم الکیه 

مثلا میگه دختر حق نداره با دوستش حرف بزنه یا بره بیرون لباس راحتی نباید بپوشه(مثل تاپ رو تی شرتم گیر میده)باید تابع پدر یا شوهرش باشه هرچقدرم بد باشن و حق اعتراض نداره

به نظرش باید هر وقت که مرد خواست دخترو شوهر بده به هرکیم مرد بگه حتی اگه بد باشه یا دختر اونو نخوات

میگه جای زن خونس نباید بره بیرون

بچها چیکار کنم بخدا خسته شدم ازش 

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
همین الانم هست ؛ از زندگیم حذفش کردم

چجوری باید حذفش کنم 

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیج فمینیسم اوری دی رو فالو کن تو این مسائل خیلی کمکت میکنه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2731

همچین اشخاصی مثل پدر شما 

حرف خانوادش روش تاثیر نداره 

منظورم اینه هرچی شما یا مادرتون یا اعضای خانوادش بگن 

تو گوشش نمیره.   بدتر لج می‌کنه 

بیشتر این افراد تحت تأثیر حرف دیگران ...غریبه... قرار میگیرن 

اگه دوستی داره یا اگه خواهر داره یا مادر 

باهاشون صحبت کنید یکم قانعش کنن 

تاثیر داره 

باید از یکدندگی دربیاد 

درنزدیکان دیدم ودرک میکنم خیلی سخته 

در اصل رو اعصاب 

اینکه میگه دختر به هرکی شوهر کنه که خیلی بیخود گفته اصلا به این حرف گوش نده و خودتو بدبخت نکن

بقیه مواردش رو نمیتونی تغیر بدی و فقط تحمل کن چون پدر و مادر انتخاب ادم نیستن ولی ان شالله شوهر خوبی انتخاب کن که چنین طرز فکری نداشته باشه

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن
2738
همچین اشخاصی مثل پدر شما  حرف خانوادش روش تاثیر نداره  منظورم اینه هرچی شما یا مادرتون ی ...

چی بگم 

خواهرش از بس از دستش تحت فشار بود ازدواج کرد حرف مامان باباش که تو کتش نمیره اگه خانوادش ی چیزی بگن که به نفعش باشه جوری بش میچسبه و ول نمیکنه که نگو اما اگه ی چیزی بش بگن که اون نخوات نشنیده میگیره 

دوست که نداره همون چن نفری که باهاشون حرف میزنه هم از زندگیمون خبری ندارن که بش چیزی بگن

محض احترام به پدر همیشه بهش بگو چشم ولی اصلا عمل نکن

مثلا چجوری عمل نکنم 

بخوام با دوستم حرف بزنم یا لباس راحتی بپوشم چیکار کنم 

(حتی درحد چت هم نمیزاره حرف بزنم فقط غر میزنه وقتی با دوستم چت میکنم )

چی بگم  خواهرش از بس از دستش تحت فشار بود ازدواج کرد حرف مامان باباش که تو کتش نمیره اگه خانوا ...

خیلی بده 

واقعا سخته 

من متاسفانه دیدم وواقعا تحمل ش سخته 

ببخشید که نمیتونم کمکت کنم 

2706