2733
2734

کد قرعه کشیش‌ چرا ثبت میشه ولی نمیشه تو جوایز شرکت کنیم؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکی بابا بی نهایتم وسایلاش گرونه

کجا گرونه والا من با سوپرمارکتا‌ مقایسه میکنم خیلی خوبن

نسبت به شهروند که عالیه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2728
الکی بابا بی نهایتم وسایلاش گرونه

من چند بار با کدش‌ هم تخفیف ۵۰یی گرفتم جنسایی‌ که واسم آوردن هم خوب بوده 

من خرید نمیکنم چون قیمتهاش کاذبه. با تبانی تولید کننده قیمت مصرف کننده را 20 درصد بیشتر روی جنس حک میکنه بعد 5 درصد را تخفیف میده یعنی 15 درصد از سوپری سر کوچه مون گرونتر میفروشه

2738
من خرید نمیکنم چون قیمتهاش کاذبه. با تبانی تولید کننده قیمت مصرف کننده را 20 درصد بیشتر روی جنس حک م ...

اره بعد ی کد تخفیف ۱۵تومنی میدن بدردنخور قدیماخوب بود کدهاش مفت بود 

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام
من نگین خرید میکنم خیلی تفاوت قیمت داره

مثلا نوشابه رو اونجا چند میگیری؟

بیرون من ۱۲ میرم‌ دونه ایی اونجا ۱۰.۵ چون تعداد بالا میگیرم خوبه یا پنیر پیتزا‌ روش نوشته ۷۰ خورده ایی اونجا حدود ۳۰ میگیرم

ماست سون یکی دو‌ تومن ارزونتره‌ 

ضمن اینکه به موقع میارن دم در برات

جنساش واقعا کیفیت داره.چندبارم کد تخفیفی خرید کردم که دیگه عالی...ولی نمیدونم چرا جدیدآ کد تخفیفم اع ...

آره اعمال نمیشه منم هم یه بار از سهامش‌ ۵۰۰ برنده شدم‌ هم چند بار کد تخفیف گرفتم جنسایی‌ که میخوام رو دارن همیشه

2706