2737
2739
عنوان

سه روز پیش زایمان کردم بچم رفت دستگاه توروخدابیان کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3643 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره عزیزم، ماهور میخوام بذارم🥰

نگرانیت طبیعیه پسرت زود بدنیا اومده طبیعیه  اکسیژن سنگین بهش وصل باشه به مرور ریه ش قوی میشه و اکسیژن سبکتر میشه وزنش هم به مرور بالا میره سعی کن شیر خودت را بهش بدی برو پیشش نوازشش کن هم برای روحیه خودت خوبه هم نوزادت 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731

برای نی نی کوچولوت صلوات وحمد شفا میخونم انشاالله ک سالم سالم بیاد خونتون😍

نظر بکن انشاالله هیچی نمیشه 

منم دخترم مدفوع خورده بود خیلی حالش بد بود ۵روز زیر دستگاه بود همش دکترا میومدن بالاسرش انقد استرس کشیدم لاغر شده بودم 

ولی خداروشکر خداروشکر سالمه و الان خوابیده نگران نباش تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته انشاالله نی نی توام سالم میاد بغلت 

نرسیده به دریا🏖️                                                             اسمم ساحل🙂                                                                میشه برای شفای مادرم وسلامتی خوانوادم یه صلوات بفرستی🙏❤️
میترسم برم بالاسر، همش گریه میکنم میترسم دل ببندم

الهی عزیزم تو رو خدا برو پیشش اون به جز تو تو این دنیا به امید کی اومده؟فقط تو پناهشی

دورش بگردم الهی😍😍

انشالله دکتر خوب باشه کارش

2738

خدا براتون حفظش کنه عزیزدلم😍 به خدا توکل کن، الانا دیگه تکنولوژی پیشرفت کرده سابقه‌ی تولد نوزاد ۲۵ هفته‌ای توی ایران وجود داره. بیمارستان تهران بستریه؟

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋

الهی بمیرم برا دلت منی که خطر زایمان زودرس دارم میفهمم تو چی میگی...دو سه ماه دیگه نگاهش میکنی تو بغلت و میگی خداروشکر اون روزا گذشت🥰

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

خواهرای منم دوقولوبودن سال۷۵دنیااومدن اون زمان دستگاهم نمیذاشتن بچه روایناهم کمترازیک کیلوبودن بیمارستان گفت ببرین خونه اینازنده نمی مونن اگه تایک هفته نمردن بدونین زنده میمونن ایناروشون زیادبودزنده موندن الان۲۵سالشونه امایکیش که ۷۵۰گرم یه لحظه نتونست نفس بکشه زودگرفتیم روی بخارکتری نفسش بازبشه اماتشنج خفیف کرداماالان سالمه فقط وقتی حرف میزنه گوشه لبش یه ذره کج میشه که دکترگفته باورزش خوب میشه