2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم مذهبی ام .. قبول ندارم که فقط خانم  تلاش کنه...

..دونفر که بهم عشق داشته باشن...سعی میکنن هم دیگه رو راضی نگه دارن و اینطوری زندگی قشنگ میشه...نه اینکه همش زن تلاش کنه برا حفظ زندگی...مرد هم باید تلاش کنه.....خانم هم نیازهای عاطفی داره...چرا باید این تفکر جا بیفته که همش زن باید برا حفظ زندگی قدم برداره...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728
دو روز غذا نزار جلوش ببینم با عشوه هات سیر میشه،یا می‌ره بیرون همبگر پیدا می‌کنه واسه خودش😅😅

در کل میخوان خیانت مردو توجیه کنن

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2738
خیانت مرد توجیه پدیر نیست ولی با این توصیه جلوی خیانت مرد گرفته میشه

مردی که بخواد خیانت کنه میکنه زیپ شلوارش گوش به این توصیه ها نمیده

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

مردی که هرز بپره و هرز تربیت شده باشه با هیچ ترفند و دلبری دست از کاراش برنمی داره گناهه دیگه گناه براش لذت بخش تره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خیانت مرد توجیه پدیر نیست ولی با این توصیه جلوی خیانت مرد گرفته میشه

نمیییییییییششه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

من ی جا خوندم نوشته بود وقتی خونتون بهم ریختس و شوهرتون میخاد بیاد البته نه همیشه و همه جا و همه وقت لازم نیست که همه ی خونه رو تمیز کنین قسمتی رو تمیز کنین و قسمتی رو بزارین و اول سعی کنید به خودتون برسین 

وقتی میاد خودتون تروتمیز باشین حالا آرایشی چیزی

بعد خونه رو که قسمتیش بهم ریختس تمیز کنین 

اینجوری هم به خودتون اول که مهم بودین رسیدین و نکته دوم اینکه زحمتتونو میبینه و دیگ نمیگه که خونه داری همش بخور و بخابه 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
2706