2733
2734

من خودم ی بچه دارم شیش ماهشه خیلی سخته وقتی میخوام فکر کنم پروسه ی حاملگی و زایمان شب بیداریی که تا الان دارم دوباره تکرار بشه

با اینکه خودم بچه دوست دارم ولی خیلی سخته خب

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉

بچه اولم اروم بود خداروشکر تصمیم داشتم سه ماه بعد عید اقدام کنم که یهویی ناخواسته باردار شدم البته زود بود ولی خدا خواست منم جفتشون رو چشمام میذارم،الانم باردارم اخراشه

دخترم دو سال و نیمشه سرماخورده از سر شب بیدارم با اینکه شوهرم کمک میکنه ولی خسته شدم اما دلمم نمیاد بیدار بمونه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم عاقل عشق و ثروتش رو بین دونفر تقسیم نمیکنه تقدیم یک نفر میکنه

وا این چه حرفیه 

ماها الان سه تا خواهریم که مادرمون ب اندازه توانش ب ما محبت کرده 

چرا همچین حرفی میزنین

2728

نمی‌دونم بقیه هم مثل من هستن یا نه،

بعد بارداری انگار آلزایمر گرفتم،کلا روزهای سخت بچه داری یادم می‌ره و فقط خوشیهاش میاد تو ذهنم و دلم قنج می‌ره واسه بچه جدید😂😂

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
نمی‌دونم بقیه هم مثل من هستن یا نه، بعد بارداری انگار آلزایمر گرفتم،کلا روزهای سخت بچه داری یادم می ...

دقیقا ،اصلا ادم به همین سختی ها هم فکر میکنه میبینه تهشون شیرینه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2738
وا این چه حرفیه  ماها الان سه تا خواهریم که مادرمون ب اندازه توانش ب ما محبت کرده  چرا ه ...

یه چی میگن تو موقعیتش همینا قشنگ سه تا بچه هم میارن😅😅

ولی در کل بچه اول سختیش خیلی کمتر از دومیه خیییییلی

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400

منم فقط یه بچه دارم .اصلا نمیتونم تصور کنم  اگه یه بچه دیگه هم داشتم  حسم بهش چجوری میتونه باشه 

یا نسبت به بچه اولم  چه حسی پیدا میکنم  وای قابل درک نیست اصلا  

برای شفای بیمارمون صلوات بفرستیدلطفا🙏

منم در طول روز بچه همه کس منو صلوات میده ولی شب ک میخوابه دلم براش تنگ میشه😄😄😄حالا چند ساعت دیگه بیدار میشع  ببرمش دده😄😄

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
نمی‌دونم بقیه هم مثل من هستن یا نه، بعد بارداری انگار آلزایمر گرفتم،کلا روزهای سخت بچه داری یادم می ...

دختر من الان بیدار شده داره فضولی میکنه نمیخوابه کلا زندگیم بهم ریخته 

وقتی فکر میکنم پروسه ی حاملگی و زایمان و شب بیداری بخوام دوباره تجربه کنم سرم درد میگیره

یه چی میگن تو موقعیتش همینا قشنگ سه تا بچه هم میارن😅😅 ولی در کل بچه اول سختیش خیلی کمتر از دومیه ...

تاره بچه ی اول سختیش کمتره من که دارم پیر میشم سر اولی 

منم در طول روز بچه همه کس منو صلوات میده ولی شب ک میخوابه دلم براش تنگ میشه😄😄😄حالا چند ساعت دیگه ...

😂من که تا دخترم میخوابه مثل چی میفتم خیلی سختمه هفت صبح میخوابه بعد از ظهر بلند میشه 

منم فقط یه بچه دارم .اصلا نمیتونم تصور کنم  اگه یه بچه دیگه هم داشتم  حسم بهش چجوری میتونه ...

هیچ اتفاق خاصی نمیفته که

چطوری مادر و پدرتو ی اندازه دوست داری اونم همینه

ولی من بخوام ویار بارداری .دردای زایمان .شب  بیداری هایی کا الانم دارم تحمل کنم خیلی سخته

2706