2733
2734
عنوان

بیااااااین نظر بدین

102 بازدید | 12 پست

ب نظرتون با کسی ک حدود یه ماهه کات کردیم و یه سال باهاش بودم می‌خوام این متنو بزارم پروفایلم چطوره؟ 

من واسه چیزایی ک از دست دادم هیچ وقت ناراحت نشدم واسه چیزایی ناراحت شدم ک  فکر میکردم واسه خودمم ولی بعدها فهمیدم نبودن!!

این متن چطوره؟ بعد تاالان ک یه ماهه نیستیم باهم پروفایل چس ناله نزاسته بودم همیشه عکس خودم بود 

قصدت چیه؟

بنظرم خوب نبود

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدنیس 

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
2728

یچی بزار بفهمه حال خوبه

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me
چرا

خیلی کار چرتیه از نظرم، کات کردین تموم شده اگه حرفی هست مستقیم بزنین اینطوری غیرمستقیم جالب نیست

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2738
ببینه و بفهمه خر نیستم

خب اینو بذار

بگو

من هرچی تو زندگیم خواستم رو بدست اوردم .اگه توروبدست نیاوردم یعنی نخواستمت.

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
اگ بخوام برگرده و وجدانش بیدار سه از کاری.ک باهام کرده چی بزارم؟

چس ناله😄😄

هرجی فک کردم چیزی ب ذهنم نرسید.

مثلا میتونی بگی جای میخ روی دیوار میمونه با اینکه میخ ب دیوار اسیب زده اما وقتی میخ توی دیوار بمونه دیوار تکمیل میشه. 

از خودم دراوردماا.حال کن

نهههه نمیزارم😂😂😂جدی چس ناله جوابه؟

خوبه خو.میگی یعنی با اینکه بهم بد کردی ولی میخوام ک برگردی😄

خو دیگه اگه میخوای نشون بدی جاش خالیه و دوسداری برگرده باید چس ناله بذاری.اگ عاشقانه بذاری فک میکنه با کسی هستی