2737
2734

دختر ۵سالم دو هفتست مریض بود تب و سرفه و بدن درد.تازه خوب شده بود منم یکم خوشحال بودم دوباره الان تب شدید و بدن درد.

دارم دق میکنم.این سری دل درد هم داره یکم.

خدا کرونارو لعنت کنه. تو عمرم انقدر استرس نکشیدم.تو شهر غریب

فردا دوباره باید برم دکتر

بچم آب شده

خدیا هیچ مادری و با بچش مجازات و امتحان نکن لطفا

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پسر من همیشه وقتی سرما می خورد یا مریض می شد خیلی بیحال اب ریزش بینی تا الان که ۳ سالش هست اما ۳ روز که هربار به سرش دست می زنم سرش داغ هست خودش هم می گه مامان بیا ببین سرم داغ هست ولی بدن درد وبی حالی نداره فقط سرش داغ بود که الان بدنش هم داغ هست اما بیحال نیست

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

درکت میکنم منم بچم همینجوری شد تا خوب میشد دوباره مریض میشد 

اه اه تا یه ماه درگیر بودم اعصابم خاکشیر شد والاااا 

ولی خداروشکر به خیر گذشت

انشالله برا شما هم بخیر میگذره

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
پسر من همیشه وقتی سرما می خورد یا مریض می شد خیلی بیحال اب ریزش بینی تا الان که ۳ سالش هست اما ۳ روز ...

دخترم خیلی بی حاله.تقصیر شوهرمه.میگم اینو نبر باغ و باغچه.میبری بپوشونش قشنگ

2706