2733
2734
عنوان

خیلی از برادر شوهرم بدم میاد

726 بازدید | 34 پست

میبینمش سردرد میگیرم از بس خاله زنک و حسوده

خدا رو شکر شوهرمم شناختتش وقتایی که اونا خونه پدرشوهرم هستن ما نمیریم 

خدایا شُکرت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا شما هم مشکل ما رو دارید ، 

چه جالب فکر میکردم فقط برادر شوهر من اینجوریه

یعنی اینقدر فضوله که هی میاد به من میگه چرا شیر خودتو به بچه نمیدی؟ یه بار میخواستم بگم بیا خودت تست کن ببین شیر ندارم خیالت راحت شه

خدایا شُکرت ❤
برادرشوهر منم حسود چند بار بی خودی دعوا را انداخته کلا قطع رابطه کردیم خیلی راحتم نمیبینه که حسودی ک ...

ما هم رابطه ای نداریم کلا آدم‌حسابشون نمیکنیم فقط اجبارا خونه پدر شوهرم میبینمشون که الانم سعی میکنیم اونا هستن ما نریم فقط رابطه رو در ظاهر حفظ کردیم

خدایا شُکرت ❤
من نه تنها از خودش از زنش هم متنفرم هر دوشون برن بمیرن عوصیای کثیف

واسه من زنش حداقل ظاهرو حفظ میکنه فقط پشت سرمون حرف میزنه، ولی خودش توی جمع شروع میکنه تیکه و متلک انداختن

خدایا شُکرت ❤
2738
ما هم رابطه ای نداریم کلا آدم‌حسابشون نمیکنیم فقط اجبارا خونه پدر شوهرم میبینمشون که الانم سعی میکنی ...

من با مادرشوهرمم مشکلی ندارم ولی چون میدونم اون میره اون خونه اصلا راضی نمیشم برم سه ماه چهار ماه یه بار یه ساعت میرم ومیام،خدا ازش نگذره خیلی عذابم داده علنا میگه چرا من نداری تو نداری😪

دلی باید که رنج من کشد تا صبر من داندتحمل کردن ایوب را ایوب داند😢

آمار برادرشوهر کوچیکه منو دادی یعنی اونم در همین حد چندش آوره

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
من نه تنها از خودش از زنش هم متنفرم هر دوشون برن بمیرن عوصیای کثیف

اینا یه جوری با زناشون جفت میشن ادم میمونه زن وشوهر انقدرررر به هم شبیه وکثیف

دلی باید که رنج من کشد تا صبر من داندتحمل کردن ایوب را ایوب داند😢
واسه من زنش حداقل ظاهرو حفظ میکنه فقط پشت سرمون حرف میزنه، ولی خودش توی جمع شروع میکنه تیکه و متلک ا ...

من دیشب توی مهمونی کلی به خاطرشون زجر کشیدم زنیکه ی افریته .از دیشب تا الان مریضم

اینا یه جوری با زناشون جفت میشن ادم میمونه زن وشوهر انقدرررر به هم شبیه وکثیف

دقیقا هر کاری میکنن همه میگن تقصیر زنشه خودش خوبه ولی خدا در و تخته رو خوووب باهم جور میکنه 

2706