2737
2739
عنوان

حس میکنم برام دعا نوشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 3529 بازدید | 87 پست
من اگر بخاطر تبلیغ و پول گرفتن بگم خدا انشالله تا صبح منو بمیرانه اگرم تو دربارم این فکرو میکنی خدا ...

من اشتباه خیلیییی بزرگی کردم بخاطر مشکلم ب بنده ی خدا روآوردم الانم گفتم اسی بره سراغ ی آدم با ایمان ک کمکش کنه من ضربه اینچیزارو خوردم و قشنگ بهم فهموند خدا ک چ اشتباه بزرگی کردم از بندش تقاضای کمک کردم من کاری ب شما ندارم فقط تجربه خودم گفتم شما کارت درسته منکه نگفتم شما گفتم کسی ک موکل داره چرا بتو برمیخوره و ناله و نفرین میکنی جانم؟

کاربری قبلیم بخاطر مسائل....پوکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسال پیش باخواهرم اتاقمون مشترک بود تایم خواب دروقفل میکردیم صبح که بیدار شدیم دور مچ جفتمون نخ بست ...

والا من میخوام ب شوهرم بگم میترسم میخوام پیش ی نفرم برم بیشتر میترسم 

کبودیم گاهی دارم ولی برا من جای زخمه وقتی فکرمیکنم میبینم اصلا یادم نمیاد کجا خوردع کی اینطوری شدع جدیدا اعصابم همش خرابع دلم میخواد از سر درد سرمو بکوبم ب دیوار الان سه شبه ک هرشب استامینوفن میخورم شبا هم خوب نمیخوابم اگ راهی پیداکردی تروخدا به من بگو دعات میکنم بخدامنم ۲۲ سالمه😞

2728

من چند شب پیش همسرم و دخترم خواب بودن

ظرف میوه رو گذاشتم تو یخچال

اومدم رد بشم برم تو اشپزخونه یهو یه صدای بلند افتادن چیزی اومد دقیقا از پشت سرم

برگشتم و فکر کردم ظرف میوه رو بد گذاشتم تو یخچال و افتاده و در یخچالو اروم باز کردم ولی دیدم همه چی سر جاشه

هنوز نفهمیدم چی بود اون صدا

درگیر صداهه بودم یهو از اتاق دخترم صدای افتادن چیزی اومد و رفتم دیدم همه چی سر جاشه

هنوز نفهمیدم صدا چی بود

زیادم به دعا و ... اعتقاد ندارم البته

والا من میخوام ب شوهرم بگم میترسم میخوام پیش ی نفرم برم بیشتر میترسم  کبودیم گاهی دارم ولی برا ...

بیشتر میگن ادار چهارگوشه خونه بزن ولی خب من واقعا ازاین چیزاسردرنمیارم

2740
من اشتباه خیلیییی بزرگی کردم بخاطر مشکلم ب بنده ی خدا روآوردم الانم گفتم اسی بره سراغ ی آدم با ایمان ...

ن بقران چ ناله ای و نفرینی مگر بنده خدارو ادم نفرین میکنه 

ببین ی زن عوضی ۱۳ سالم بود ۱۳ سااااااااااااالللل با دعاهاش خانوادمو داعون کرد دیگه پدرم مادرمو منو از اونموقع تصمیم گرفتم منم براش جادو کنم گفتم خدا تورو ب بزرگیت اگر هستی نشونه ای بده فردای اون روز زنیکه با شوهرش تو تصادف تکه پاره شده بود از اون شب هر شب تو خواب اینده رو میبینم اصلا میدونم ک قراره فردادبرام چ اتفاقی بیتفته مغز شخص رو میخونم و جای دعاهارو هم خوب میدونم

تورکم
بیشتر میگن ادار چهارگوشه خونه بزن ولی خب من واقعا ازاین چیزاسردرنمیارم

من شنیدم ادرار دختر بچه نابالغ رو ۴ گوش خونه و دم در ورودی باید ریخت

ولی انجام ندادم با اینکه دخترمم سنش کمه چون زیاد اعتقاد ندارم به این چیزا

ن بقران چ ناله ای و نفرینی مگر بنده خدارو ادم نفرین میکنه  ببین ی زن عوضی ۱۳ سالم بود ۱۳ ساااا ...

وای تروخدا ب من کمک کن بگو چرااینطور میشم بخدا دعات میکنم دارم روانی میشم دیگع مغزم دارع منفجر میشه منی ک هرشب ساعت ۱۰ ازخستگی دوتا بچه میخوابیدم تاالان بیدارم اصلا خوابم نمیبرع تروخدا کمکم کنید

ن بقران چ ناله ای و نفرینی مگر بنده خدارو ادم نفرین میکنه  ببین ی زن عوضی ۱۳ سالم بود ۱۳ ساااا ...

الهی عزیزم منم منظوری ندارم منم خیلی اذیت شدم بخاطر این قضیه واس همین دیگ اعتمادی ندارم فقط پول میخان و همش دروغ من تا جای بود ک میدیدمشون تو بیداری دیگ خیلی اذیت شدم و اذیتم کردن 

کاربری قبلیم بخاطر مسائل....پوکید  
2706