2733
2739

خداشفاش بده مریضیش چیه عزیزم دلم پر غصه میشه میشنوم بچه کسی مریضه تحمل دیدن مریضی بچه ها رو ندارم😔

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مریضی عزیزم..براش حمد شفا خوندم و ایت الکرسی

گلاب براتون اسهال و استفراغ شده.الان چهار روزه لب ب هیچی نزده بی حال افتاده.دکترام کاری نکردن براش.فردا میخوام ببرم بستری کنم

2731
گلاب براتون اسهال و استفراغ شده.الان چهار روزه لب ب هیچی نزده بی حال افتاده.دکترام کاری نکردن براش.ف ...

سرم نزدی ؟

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
گلاب براتون اسهال و استفراغ شده.الان چهار روزه لب ب هیچی نزده بی حال افتاده.دکترام کاری نکردن براش.ف ...

سریع زیره دم کن بهش بده ابو اسهال بند بیاره،بر استفراغ نمیدونم منم اون هفته پسر تب استفراغ ویروسی کرد ۳ شبانه روز تب داشت

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2738
نتونستن رگ بگیرن ازش

چهارروز اسهال استفراغه باید حتما سرم میگرفت مایعات زیاد بهش بده

براش صلوات میفرستم عزیزم،ان شاءالله خدا شفاش بده❤❤❤❤❤

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
سریع زیره دم کن بهش بده ابو اسهال بند بیاره،بر استفراغ نمیدونم منم اون هفته پسر تب استفراغ ویروسی کر ...

این هیچی نمیخوره اصلا ذهن باز نمیکنه چهارسالشه تو رو خدا دعاش کنید😭

الهی

چند وقتشه؟؟

کدوم شهری؟؟

ببرش ی دکتر کار بلد

برادرشوهر منم اینجور بود دکترای شهرمون بهش نفهمیدن مشکلش چیه

این هیچی نمیخوره اصلا ذهن باز نمیکنه چهارسالشه تو رو خدا دعاش کنید😭

با سرنگ بریز ته حلق،اب سیب عسل بگیر بده بهش،من ساعت ۳ شب تب ورز کرد مامانم گفت قندش افتاده با سرنگ دادیم بهتر شد،تو تلاش کن ی سرنگ الان یکی نیم ساعت دیگه 

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل