2737
2739

سلام دوستان.بچه هاتون چند وقت با یه دندون بودن تا دندون دوم هم نیش زد؟باید دندون اول کامل دربیاد تا دومی نیش بزنه؟

پسر من دو تا دندان پایین همزمان با هم در اومد چهار تا بالا هم هم زمان سه ماه بعدش

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چقدر عالی.خدا کوچولوتون رو حفظ کنه😘😍

ممنون ولی خیلی اذیت شد چهار تا دندان با هم زد بیرون هی لثه اش خون میومد میخواست جوانه بزنه ولی خب گذشت ان شالله بقیه اش راحت در بیاد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من بچم ۱۷روزشه استرس دندون در اوردنش افتاده ب جونم میگن خیلی اریت میشه بچه نگرانم خیلی 

نه اونقدر فقط همه جارو گاز میگیره و هر چی پیدا کنه میکنه دهنش

من بچم ۱۷روزشه استرس دندون در اوردنش افتاده ب جونم میگن خیلی اریت میشه بچه نگرانم خیلی 

ای جانم.از الان خودتو اذیت نکن عزیزم.شاید مثل بعضی بچه ها اصلا اذیت نشه.از الان بخوای به خاطر روزهای نیومده نگران باشی که خیلی از نظر روحی عذاب میکشی گلم.انشاالله اصلا متوجه نشه و وقتی گازتون گرفت بفهمین مرواریداش دراومدن

ممنون ولی خیلی اذیت شد چهار تا دندان با هم زد بیرون هی لثه اش خون میومد میخواست جوانه بزنه ولی خب گذ ...

ای جان...حتما خیلی اون مدت وزن کم کرده.دوران سختیه خداروشکر که اون روزها رو رد کرده کوچولوتون.انشاالله همیشه دندوناش سالم و محکم باشن و هرگز نیاز به دندونپزشک نداشته باشن 

ای جان...حتما خیلی اون مدت وزن کم کرده.دوران سختیه خداروشکر که اون روزها رو رد کرده کوچولوتون.انشاال ...

ممنونم نه وزن کم نکرد

2706