2733
2734
عنوان

مشورت میخوام

263 بازدید | 35 پست

سلام شب همگی بخیر 

من جدیدا به خواستگاری دارم که موقعیتش خوبه 

خانواده خوبی داره 

مودبه 

شغلش خوبه 

فقط مشکلم باهاش اینه که توی صحبتاش گفت ترجیح میدم خانمم چادری نباشه در صورتی که من چادری هستم  

دوباره با هم بیرون رفتیم کنارشون احساس معذب بودن میکنم آخه بکمم خودشونو بالا میگیرن

الان موندم چی جوابشونو بدم 

خانواده م هم اصرار می کنن که خوبه بهانه الکی نیار 

سنت داره می‌ره بالا

اگه پوششت انتخاب خودت بوده که هیچی اگه نه بزار کنار 😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب پس چرا اومدن خواستگاری شما ، اگه ترجیحشون چادری نیست ؟

یکی معرفی کرده بیرون همدیگه رو دیدیم 

با اینکه اینو گفتن ولی باز برای جواب زنگ زدن 

گفت ترجیحش اینه ولی مجبورم نمیکنه

2738
خودم خواستم  هفت ساله چادریم  ولی با اون حرفشون کنارشون احساس بدی پیدا میکنم

اسی با کسی باش که افکارش باهات هم جهت باشه مگه نه همش احساس میکنی کافی نیستی کارت درست نیست با اینکه اصلا اینطوری نیست فقط اون ادم مقابلت باوراش و طرز فکرش متفاوته با تو هیچکدومتونم اشتباه نمیکنید فقط از یه طیف نیستین این همش باعث ناسازگاری میشه از چیزیایه که بهشون باور داری اعتقادات خط قرمزات بخاطر کسی نگذر مطمئن باش ادم با طرز دید تو هم خیلی زیاده بشین قشنگ به این چیزا فکر کن بحث یه عمر زندگیه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706