2733
2734
کی هستن؟ کجا هستن؟

معروفه،،،اصفهان 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

امروز ب شوخی گفتم هرکس مستاجر همسایه روبرویی میشه میمیره

ب عمم داشتم میگفتم

گناه کردم؟

چکار کنم خدایا

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علامه ها...حسن زاده و جوادی آملی و اوتاد و ابدال آقا امام زمان که برای عنوان ناشناخته و برای خواص ش ...

جوادی آملی🙄🙄

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2731
2740
برو بهش بگو شوخی کردم باید حلالیت بگیری ولی اگر میدونی شر میشه استغفار و..

خجالت میکشم بهش بگم اخه

کلا خسته شدم از بیجا حرف زدنم و این اخلاقام

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....
انقدر خوبن من یکجا خواندم اگر درست باشه میتونن علت برآورده نشدن حاجتت رو بگن

میدونم خوبن 

چون اونا خیلی خوبن و من خیلی بد یه ترس عجیبی میفته به جونم

پیش به سوی پوستی عالی و زیبا 
خجالت میکشم بهش بگم اخه کلا خسته شدم از بیجا حرف زدنم و این اخلاقام

ی مدت عزیزم باید تنها باشی ک عادت کنی 

منم همینجوری بودم الانم هنوز ادم نشدم یوقتا ی چیزایی از دهنم‌مبپره همون لحظه پشیمون میشم

2706