2737
2734
ی مدت عزیزم باید تنها باشی ک عادت کنی  منم همینجوری بودم الانم هنوز ادم نشدم یوقتا ی چیزایی از ...

دو تا عادت مسخره دارم

یکی اینکه شوخی بیجا

و

یکی هم زود عصبی شدن و کنترل نکردن خودم

مرسی عزیزم خداکنه اروم شم

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....
دو تا عادت مسخره دارم یکی اینکه شوخی بیجا و یکی هم زود عصبی شدن و کنترل نکردن خودم مرسی عزیزم خد ...

ببین براش دعا هست فکر کنم برا جفتش

سرچ کن

یا اگر کتاب گنجهای معنوی داری بخون پیدا کن

یا درمان با دعا کانال تو تلگرامه اونم عالیه

موفق باشی❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین براش دعا هست فکر کنم برا جفتش سرچ کن یا اگر کتاب گنجهای معنوی داری بخون پیدا کن یا درمان با ...

خیلی لطف کردی خیلی ممنونم ازت عزیزم

توام همینطور

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....
منظورم کسی که بشناسن😐😐😐

اها😐😂💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2728