2737
2739
عنوان

بیاین پربازدید کنید ببینم چه مزه ای داره😄

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 106 پست
جوجه و نوشابه مشکی ندوس شیشلیک و دوغ خوبه😋😄

اون دیگه بستگی به شوهرت داره چی بخره توکلبه برات درست کنه؟

موردداشتیم جوج داده یکی چنجه میده ولی موردداشتیم املت داده!

بااین که دونیای کی باشی اینام مهمه!😂😂😂😂😂😂

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
بقیه خارجین 😆

👌😁

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی شده منم دلم جایزه میخواد😠😂😂😂

یه موضوعی بهت میگم بزن تا پربازدید بشی روله.

بگو مثلا اگه ۲۴ ساعت جاتون با شوهراتون عوض میشد جیکار میکردید؟ جذابه پربازدید میشه.منم تگ کن خوشحال شم

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738
ینی چشمات درد میکنه؟

نههههههه، بزنی تووی اینترنت "میگرن اورا" برات میارع چطوریع،، ینی وختی داری همع جا رو نگاه میکنی(هرررجااااا) ی لکع شیشع خوردع مانند و سفیدی میبینی ک باعث میشع بیناییت اذیتت کنع درصورتی ک هیچ مشکلی از طرف اعصاب بینایی و چشم نداری، ام ار ای هم دادم چشام الحمدلله سالم بودن همون میگرن اورا دارم، ولی تنها تفاوتش اینع ک واس من این حالت نیم ساعت یساعت نیست چهار ماهع اینطوری شدم😭😭😭😭 بخدا ک خییییلییییی سختهههههههه💔💔💔

🙂

حالا اگه پربازدیدش کنم جایزه من چیع؟😕🤔

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
من یه بار شب یه تاپیک زدم خوابم برد صبح بیدار شدم دیدم پربازدید شده.😂

خودتم نبودی تازه😁😁😁😁😁بایدخدابخواددیگه خدابخوادقشنگه😂

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706