2737
2739
عنوان

حتی دوست های زشتمم کلی خواستگار دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 15420 بازدید | 276 پست
پس فهمیدم من بدم اونا که دارن ادمای خوبین 😅 شما از کجا میدونین من چقد دعا کردم آخه؟ 

من نگفتم نو دعا نکردی 

میگم همه چیز دست خداست 

برای مثال میگم بهت 

دختر عمه من 4 تا خواستگار درست حسابی داشت توی یه روز 

همشون عالی 

همشون بی نظیر 

من ارزو داشتم یه کدومشون فقط خواستگار من بود 

ولی در نهایت با یه بیکار ازوداج کرد 

خواستگار داشتن اصلا مهم نیست 

اینگه اون خواستگاری به ازدواج برسه و طرف خوشبخت بشه مهمه 

خیلیا مثلا حتی با دکتر مهندس هم ازدواج کردنو طلاق گرفتن 

خوشبختی مهمه ن صرفا خواستگار

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

عشوه و ناز خواهرممم 

من اصلا ناز و عشوه بلد نیستم و ندارمممم و همیشه سینگللللل 

اصلا نمیدونستم عشوه و ناز چه ربطی داره 

ولی بزار یه چیزی برات تعریف کنم 

یه زن عمو دارم قیافه معمولی تیپ خاصیم نمیزنه در کل معمولیه از نظر منو دورو وریا ولی عموم یه جوری قربون صدقش میره که بیا و ببین حتی با اینکه دیده بودم با عموم دعوا میکنه باز عموم میرفت نازکشی و قربون صدقه و منت کشی و من اصلااااا درک نمیکردم چراااا 

خب این یه بخش ماجرا 

عمو کوچیکم وقتی با خواهر زن‌عموی دیگم (شما ۶ تا عمو در نظر بگیر😂) دوست بوده گفته بوده ازت خوشم میاد چون مثل آلیس ناز داری 

اینو این ابجیه برام زن‌عموم تعریف میکنه اونم برا ما میگه که آره بردیا اینجوری گفته و مثل باراد که ناز آلیسو میکشه و اینا 

خلاصه نمیدونم این ناز و عشوه چیه ولی هرچی هست که من ندارمش بجاش همه رو میپرونم 

ولی زیاد شنیدم طرف زشت بوده ولی بخاطر نازو عشوش کشته مرده داده (عااااااا بزار یه مورد هست دختردایی مامانم پسره خودکشی کرد مرد بیچاره این دخترم سبزس توپره و صورتش قشنگ نیست نه در اون حدی بگیم طرف براش خودکشی کرده ولی کرده😐)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه نکته ظریفی اشاره کردی  ناز و عشوه منم ندارم 😀

من از بدو تولد انگار چیزی به نام ناز و عشوه تو وجودم نبوده که نبوده😂

ولی واقعا برام سواله ناز داره ینی چی؟دقیقا اون رفتار کوفتی که بهش میگن ناز چیههههه💔

من از بدو تولد انگار چیزی به نام ناز و عشوه تو وجودم نبوده که نبوده😂 ولی واقعا برام سواله ناز داره ...

والا بهتره 

اما ناز و عشوه  یعنی قر و فر   صداتو بکشی  نازک کنی

خنده های ریز و  لب و لوچه رو بدی بالا لوس کنی و ...

😂

من نظرات رو نخوندم ولی ب نظرم خودتو از هر نظر ک علاقه داری بالا ببر دنبال شوهر نباش 

بخدا همش سرابه من ک فکر میکردم با ی پسر خیلییی خوب و باوفا مومن مهربون ازدواج کردم و خوشبخترین میشم الان دوست دارم ب گذشته برگردم و هیچوقت ازدواج نمیکردم 

2738

با خدا رفیق باش و اعتماد هزار داشته باش 

زمانبندی خداوند بی عیب و‌نقصه.

خودت رو دوست داشته باش و شاد باش.

من متولد ۶۲ هستم 

ولی مطمینم میاد 

یه آدم خوب در بهترین زمانش که باید بیاد.

بقول قدیمیا 

هر کسی یه بختی داره 

بختشم وقتی دارد

ببین من اصلا نمیخام شعار بدم ولی حقیقت اینه تنها کاری که میتونی بکنی اینه که دعا کنی  هیچ کی ن ...

این مواردی که گفتی خانمی حتما خودشان دلشون نمی‌خواد و تلاش نمیکنن و تو فاز ازدواج نیستن 

تورو خدا برا ازدواج عجله نکنین،خواهر زن داداش من 67ی بود چن روز پیش عقد بایه پسر همسن خودش باموقعیت عالی تازه خواهر کوچیکاش ازدواج کرده بودن ،25ک سنی نیس

دنیا ممکن است یه تصور خیالی ،وفلسفه ی وجود صرفا یک رویاباشد.
2706