2733
2739

سلام 

مادربزرگم ۸۱ سالشه عمو کوچیکم که ۳۹ سالشه حدودا ۱۵ سال پیش طبقه بالای خونه مادربزرگمو ساخت واسه خودش که مطمئنم بیشتر پول ساختش رو هم مادربزرگم کمکش کرد . خونشون فکر کنم حدودا ۱۵۰ متری هست . چند ساله که مفت و مجانی داره تو اون خونه زندگی میکنه و یه دانگ از خونه رو مادربزرگم انداختتو قباله زنش. عموم خیلی پول هدر میده و علاوه بر شغل ثابتش که کارمند اداره آب و فاضلاب هست هر روز یه کار راه میندازه و کلی ضرر میده

خانمش هم ‌هر روز یه وسیله سنگین میخره و کل وسایل خونشو عوض کرد اون قت حالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر پدر مادرا همینن میچسبن به یه بچه بقیه هم که هیچ نمیدونم چه اصراری بود که بقیه رو به دنیا بیارن😬

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

دید دیگران معمولا اینه که مفت و مجانی نشسته ولی اونی که کنار پیر زن پیر مرد زندگی میکنه سختی خاصی رو تحمل میکنه 

پس همه ی ابعاد رو بسنجید 

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
2738
خونه به نام کی هست سندش؟ 

مادر بزرگم ولی دوسه روز پیش مادربزرگم به بابام گفته  سه دانگ از خونه مال خود عمومه سه دانگ دیگه رو هم بزنم به نامش که اگه من اتفاقی برام افتاد آواره نشه 

در صورتی که پدر من شغلش لوله کشیه و بیمه نداره و هیچ پس اندازیم نداره و اوضاعش از عموم خیلی بدتره 

مارو چی میگی پدر شوهرم خونش بهترین جای شهر یه مغازه هم داره میگه فقط واسه دوتا پسرای کوچیکم و دوتا دخترام بقیه هیچ ما قبلا هر کدوم یه واحد اپارتمانی بردیم پول پیش دادیم و قصد اش که از اولین قصدش ما دادیم و چند سال توشون مستاجر بود و پولا توجیب خودشون میرفت اینا رو گفتن حقتون از ارث هست

خدایا خستم 
بیشتر پدر مادرا همینن میچسبن به یه بچه بقیه هم که هیچ نمیدونم چه اصراری بود که بقیه رو به دنیا بیارن ...

بعد انتظار دارن بقیه بچه ها هیچ واکنشی نشون ندن وقتی موقع نگهداری شد همه یکسان عمل کنن اینکارشون ظلم به خودشون و بچه هاست هم بین بچه ها رو بهم میزنن هم موقع نگهداری از ی طرف میخوان انجام بدن از طرف دیگه یاد اون فرق گذاشتنا میفتن 

و بین انجام دادن و ندادن گیر می کنن و درهرصورت آسیب می بینن

دید دیگران معمولا اینه که مفت و مجانی نشسته ولی اونی که کنار پیر زن پیر مرد زندگی میکنه سختی خاصی رو ...

نه عزیزم اونا هیچ کار خاصی نمیکنن براش اتفاقا یکی از عموهام که پرستاره کل کاراش رو دوش اونه و الان هم طبقه پایین عمه ام رو اجاره کرده و خونه خودشو داده اجاره

تازه زمانی هم که اونجا زندگی میکرد زنعموم با چرب زبونی ازش میکشید چه غذا پختن چه پول 

بعد انتظار دارن بقیه بچه ها هیچ واکنشی نشون ندن وقتی موقع نگهداری شد همه یکسان عمل کنن اینکارشون ظلم ...

دقیقا

اتفاقا تمام انتظاراتو هم از اون بچه ای میخوان که بهش بی‌محلی کردنو بهش کمتر اهمیت دادن

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706