2737
2739
عنوان

کسی بوده همسرش بعد ازدواج نمازخون شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 26 پست
بله من هم روزه اشو میخورد هم نماز نمیخوند  ولی دیگه بعد یک سال هم نماز میخونه هم روزه اشو میگی ...

چه خوب. شما ازش خواستین؟ناراحت میشم طرف همه چیش خوبه شخصیت خانواده شغل نجابت فقط نماز نمیخونه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
بله  اگه نماز برات معیار مهمی هست و همسر نمازخون میخوای صبر کن تا مورد نمازخون بیاد برات

نماز خیلی واسم مهمه ترجیح میدم کسی همسرم بشه که نمازش اول وقت باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب. شما ازش خواستین؟ناراحت میشم طرف همه چیش خوبه شخصیت خانواده شغل نجابت فقط نماز نمیخونه

نه ا۱لا من مجبور یا درخواست نکردم ازش چون خودش باید از دل نماز میخوند خودش خواست و خوند

2728
نه ا۱لا من مجبور یا درخواست نکردم ازش چون خودش باید از دل نماز میخوند خودش خواست و خوند

خدا را شکر.

ممنون امیدوارم همین طوری بمونه وهرچه خیره برای شما پیش بیاد

ان شاءالله من فعلا به طرف جواب ندادم ازش زمان خواستم ولی نمیتونم کنار بیام

2740
منم برام مهم بود میگم که قبل ازدواج میخوند!  ولی الان کاری از دستم بر نمیاد در واقع

یک چیزیم هست ادم نماز اول وقت خونی سراغ دارم که دو ریال نمی ارزه خیانت کرده مسیولیت پذیر نیست ولی بازم نمیتونم با این حرفا خودم را قانع کنم. فقط واسم سواله چرا بهترین موردام از جهت شخصیت و اخلاق بی نمازن😶

یک چیزیم هست ادم نماز اول وقت خونی سراغ دارم که دو ریال نمی ارزه خیانت کرده مسیولیت پذیر نیست ولی با ...

واقعیت اینه که هرکس نماز میخونه لزوما مسلمون درست و حسابی نیست متاسفانه

یعنی نمیشه صرف نماز خواندن فکر کرد کسب انسان هم هست

و الان متاسفانه کلا نماز خون کم پیدا میشه 

ان شاءالله من فعلا به طرف جواب ندادم ازش زمان خواستم ولی نمیتونم کنار بیام

عزیزم همسر من قبل ازدواج نماز نمی خوند ولی خیلی مرد خوبی بود.بعد ازدواج با صحبت هام مشتاقش کردم به خوندن خییلی خوشحال بودم،ولی بعداز سالهای زیادی که نماز می خوند متاسفانه تق و لق شد و کلا کنارش گذاشت،البته خیلی اخلاق خوبی داره و یه فردِ سالمِ تو جامعه و خانواده.دیگه نتوستم قانعش کنم سپردم به خودش.به نظرم فقط خوندن نماز ملاک نیست چه بسا خیلیا هستن میخونن ولی خیلی از اخلاقیات حسنه رو ندارن

خدایا به امید تو....