2410
2553

فردی که همه چیش خوبه فقط نماز نمیخونه و بگه بعد ازدواج میخونه آیا بدرد میخوره یا خیر

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
به امید تغییر با کسی ازدواج نکن  و اگه ازدواج کردی سعی نکن همسرت رو تغییر بدی

پس بیخیال بشم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مردا تغییر نمیکنن اصلا به این دل خوش نکن من جات بلشم با همچین ادمی ازدواج نمیکنم چون نماز برام مهمه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

نماز يه چيز شخصي همسر من نميخوند بعد ازدواجم تا چندين سال نخوند الان دو ساله سه ساله بنا به دلايلي از منم نماز خون تر شده 

من خيلي نخوندن نمازش اذيتم ميكرد و سالهايي كه نميخوند اذيت ميشدم (ادم انچنان مذهبي نيستم اما نماز ميخونم )بعد ها خودش خوند بدون اينكه من بگم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2714
این تغییر خیلی خیلی محاله. من خانمی رو دیدم که به شوهر قول نماز داد ولی فقط یه ماه پای قولش موند

ميشه البته نه از رو قول دادن بلكه خود طرف به اين نتيجه برسه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
شوهر من قبل ازدواج میخوند بعدش هم اول هاش میخوند بعد اینقدر خودش رو گرفتار کرد که .....گرچه بهانه خو ...

ولی من نماز واسم مهمه. و جالبه بهترین موردام فقط مشکلشون اینه نمازخون نیستن تو حکمت کار خدا موندم یکی بود گفتش جواب مثبت بده من میخونم ولی من نتونستم قبول کنم دوباره یک مورد اون مدلی پیش اومده همه معیارام را بجز نماز داره😐

ميشه البته نه از رو قول دادن بلكه خود طرف به اين نتيجه برسه

دقیقا منم نمیخام بخاطر من بخونه دوست دارم مطالعه کنه و به این باور برسه که نماز خوندن اولین اثرش روی خودشه

2706