2737
2734
سلام عزیزم اخی الهی بگردم چند ساله ک فوت شدن  دخترتون چند سالش خدا حفظش کنه براتون

سلام گلم.فداتشم.سال ۹۴ فوت شدن .دخترمم متولد زمستون ۹۴ هست.الان پیش دبستانی میره.مرسی عزیزم

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
سلام گلم.فداتشم.سال ۹۴ فوت شدن .دخترمم متولد زمستون ۹۴ هست.الان پیش دبستانی میره.مرسی عزیزم

چند سالتون گلم نمی‌دونم چرا کامنتتون خیلی دلم آشوب کرد الان خونه پدرتون هستین الهی که خوشبخت ترین باشین نفسم

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالتون گلم نمی‌دونم چرا کامنتتون خیلی دلم آشوب کرد الان خونه پدرتون هستین الهی که خوشبخت ترین با ...

من ۲۸ سالمه.اره خونه بابامم.فداتشم.انشالله همه خوشبخت بشن.مرسی از دعای قشنگت😘

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
من ۲۸ سالمه.اره خونه بابامم.فداتشم.انشالله همه خوشبخت بشن.مرسی از دعای قشنگت😘

عزیزم امام رضا نگه دارتون باشه رفتم حرم مخصوص دعاتون میکنم عشقم

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
2728
ماهم همینطور بود.ولی  خو قسمت بود.چون تو بارداریم شوهرم فوت شد.همش میگم خداروشکرک حداقل یادگاری ...

عزیزم متاسفم خدا بیامرزدشون

خداروشکر که دخترتو داری

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2738
منم ۱۷سالمه سه ماهه ازدواج کردم جلوگیری طبیعی میکنم ولی واقعاشوهرم حواسش هست خیلی خیلی چون به هیچ ...

و منی که ۲۰ سالمه و همچنان سرم تو درس و دانشگامه و اینا رو نمیدونم😶😶😶😶😶شماها خیلی جلویید یا من خیلی عقبم🤔🤔🤔🤔🤔

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
بچه ها فقط لدفا جبهه نگیرید که پیرزنا که حامله نمیشن چون تو اقوام دورمون پیرزن شصت خورده ای ساله بار ...

پیرزنا اگه یائسه نشده باشن میشن دیگه

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
میشه برا منم دعا کنی گلم من تابحال حرم نیومدم

چشم حتما عزیزم اسمت چیه حاجت روا بشی الهی

عزیزم رفتنی میره چه وزن به پاش ببندی چه نبندی میره این جور مردهم نمیشه به اجبار نگرشون داشت عزیزم مرد توام مرد نیست اگه تو رو می خواست اونو عقد نمی کنه تو رو هم دیر یا زود ول می کنه براهمین جلو گیری طبیعی می کنه چون بهت شک‌داره که حامله بشی پس مشخص قصدش رفتن خواهرانه گفتم قبل اینکه اون بره تو ترکش کن قبل خوردکردنت

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2706