2733
2739
عنوان

لطفا یکی که حس ششمش قویه بیاد ❤

88 بازدید | 23 پست

کی ازدواج میکنم؟

آینده شغلیم چطور؟درامدم ؟

باعلی ازدواج میکنم؟ویژگی هاش رو بگید 

میدونم پیشگو نیستید ،هرچی به دلتون میاد بگید 😍براتون سوره کوثر میخونم و صلوات میفرستم

(لطفا برای سرگرمی جواب ندید مرسی خوشگلا)

کاربری دست دو نفر ❤برای حاجتم صلوات بفرستید ممنون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲ سال دیگه خوبه آینده شغلی درآمد ات هم متوسط اره  علی آدم زشت  مهربون  خوش اخلاق ...

مرسی ❤

ولی خوشگل بنده خدا😂

2731

من حس ششممم قویه ولی میگم میتونه درسته نباشه الانم هرچی تودلم و حسم رو میگم  یه سال دیگه دومی حسی ندارم باعلی هم  پنجاه درصده هم میشه هم نمیشه 

یه مرده تا حدودی قد بلند ....یکم جذاب مهربون کم و بیش ...یکمم خوشگل ...یکم عصبی

۲ سال دیگه خوبه آینده شغلی درآمد ات هم متوسط اره  علی آدم زشت  مهربون  خوش اخلاق ...

عاقا منم بگو .کی ازدواج میکنم ؟چطوری باهاش اشنا میشم ؟

قدش چنده؟وضع مالیش؟

عاشقانه یا سنتی؟☹️☹️

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
من حس ششممم قویه ولی میگم میتونه درسته نباشه الانم هرچی تودلم و حسم رو میگم  یه سال دیگه دومی ح ...

عاقا منم بگو .کی ازدواج میکنم ؟چطوری باهاش اشنا میشم ؟

قدش چنده؟وضع مالیش؟

عاشقانه یا سنتی؟☹️☹️

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
2738
میشه عکسش بزاری بیبینم خب همین طوری گفتم 

شرمنده امکانش نیست:(

میدونم عزیزم گفتم که میدونم پیشگو نیستید 

اخه قیافه اش خوبه منم هی بهش میگم خودشیفته 😂

عاقا منم بگو .کی ازدواج میکنم ؟چطوری باهاش اشنا میشم ؟ قدش چنده؟وضع مالیش؟ عاشقانه یا سنتی؟☹️☹️

شما سه ماه دیگه .....مجازی ....اقل آزادش خبرنگار والا😑🤣متوسط.....سنتی  درضمن عاشقانه

شما سه ماه دیگه .....مجازی ....اقل آزادش خبرنگار والا😑🤣متوسط.....سنتی  درضمن عاشقانه

مجازی سنتی چطوری میشه 😂

من حس ششممم قویه ولی میگم میتونه درسته نباشه الانم هرچی تودلم و حسم رو میگم  یه سال دیگه دومی ح ...

مرسی عزیزم ❤خوندم برات 

2706