2733
2734
عنوان

شوهرم از خونه رفت همه وسایلاشو جمع کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 8176 بازدید | 256 پست
خیلی دارم طاقت میارم😔😔😔😔

پارسال منم شوهرم اومد گذاشت خونه بابام تا یکماه سراغم نیومد بابام گف طلاق بگیر این دوست نداره من قبول نکردم گفتم نه محمد دوسم داره خودم زنگ زدم بش اومد سراغم خیلی دوری ازش برام سخت بود 

حالا امسال تاپیک تو رو دیدم گفتم چی میشد این اتفاق واسه من میوفتاد

واقعا از دستش خستم

ببین کسی که قدرتو نمیدونه ولش کن اصلا باهاش نمون

اینم اولش سخته ناراخت میشی بعدش عادت میکنی اونوقت میبینی چقد زندگی بدونش بهتره

منظور اینه اصولأ مشکل دارین یا همین سر گواهینامه دعوا شده؟

نه کلا مشکل داریم و همش کتک میزنه و باهام سازش نداره اگع بمونم و منتظرش باشم همش میخاد برام ناز کنه.اگه برگرده دلم به بودنش دیگه خوش نیس

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خانوادش نمیخان باهام باشه یا حرف بزنه فقط یه اس داد من خارج از شهرم دیگه مزاحم نشو اس نده عین خی ...

معلومه ک براش مهمه،فقط داره تظاهرمیکنه.توهم بذارتوحال خودش باشه ولی اگه دوسش داری بعدبرگشتش آروم صحبت کن

نــه عمـــرخضربمانـــد🌼نــه مـُـلـــك اسکنـــدر....
2731
پارسال منم شوهرم اومد گذاشت خونه بابام تا یکماه سراغم نیومد بابام گف طلاق بگیر این دوست نداره من قبو ...

منم واسه همین دلم گرفتع از برگرده هیچی مث قبل نیس برام دلم سرده.دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم اخه شب باهام خوب بود صبح رفت.دیگه اگه برگرده هم خوشحال نمیشم از این ناراحتم گولم زد

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
چرا رفت؟

گفتم تو پستام عزیزم دعوا

نه کلا مشکل داریم و همش کتک میزنه و باهام سازش نداره اگع بمونم و منتظرش باشم همش میخاد برام ناز کنه. ...

مهریت چقدره؟

چیزی به نام خودش داره؟ اگه نداشته باشه هیچی دستتو نمی گیره باید بشینی سالی یه سکه آیا بده یا نده

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
معلومه ک براش مهمه،فقط داره تظاهرمیکنه.توهم بذارتوحال خودش باشه ولی اگه دوسش داری بعدبرگشتش آروم صحب ...

اخه دلم نمیتونه کنار بیاد با این ناراحتی و دل سنگ بودنش.خیلی التماس کردم هم زنگ هم اس ولی دلمو شکوند.برگرده هم هیچی مثل قبل نمیشه برام.خانوادش بهش یاد میدن شوهر منم دهن بینه

2738
مهریت چقدره؟ چیزی به نام خودش داره؟ اگه نداشته باشه هیچی دستتو نمی گیره باید بشینی سالی یه سکه آیا ...

نفقه چی؟

ازش شکایت کنم چی؟اینکه منو زده و از خونه رفت گفت برای همیشه میرم.

نه کلا مشکل داریم و همش کتک میزنه و باهام سازش نداره اگع بمونم و منتظرش باشم همش میخاد برام ناز کنه. ...

خوب این یه حرف دیگس. ولی تو نرو شکایت مگر اینکه قصدت واقعأ طلاق باشه. چون اگه شکایت کنی دیگه نمیتونین با هم زندگی کنین

منم واسه همین دلم گرفتع از برگرده هیچی مث قبل نیس برام دلم سرده.دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم اخه شب ب ...

زنا زود میبخشن اما فراموش نمیکنن

زمان حلش میکنه اینقده تو زندگی بالا پایین هست اینم میکذره

الان دقیقا نگرانیت واسه چیه!!!دلتنگ کدوم اخلاقشی😒🤐 چرا من درک نمیکنم بعضی زنا رو که اتقد راحت کتک ...

چیکار کنم خب.دلم داره اتیش میگیره گولم زد فقط یه شب اومد وسایلارو گرفت و رفت

خوب این یه حرف دیگس. ولی تو نرو شکایت مگر اینکه قصدت واقعأ طلاق باشه. چون اگه شکایت کنی دیگه نمیتونی ...

منم ناچارم به طلاق چون با این کارش خوردم کرد

2706