2733
2739
بیاید بگید بخندیم 

اسی من یه چیز بگم کپ کنین؟؟؟ 

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی  خیلی خوبی🥰 میخاستم سنتو بپرسمااا🤭🤭🤭

عکسمو بذارم، حدس میزنی؟

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.
2728

من اگه بگم ۱۰ تا صفحه میریم جلو😐😐🤕🥴🤕

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من شب اول عقدم شوهرم چرخید بوس و بغلم کرد

منم خاستم فضا رو س ک س ی کنم گفتم آقا ..... این س ی ن ه ا ماله شماین

هنوزشوهرم میگه بااین چادر و مذهبی بودنو خجالتی بودن

چطور روت شد بگی😂😂

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن
2740

چندروز بعد عقد گلوی شوهرمو خوردم صبح بلند شدیم دیدم وای. سیاههه یعنی مردمم

همه فهمیدن

همه یه مشت مجرد و مذهبی 

هنوز یادم میاد خیس عرق میشم

😂😂من اگه تاریک نبود شب اول آب میشدم از خجالت

بخدامن کلا کم حرف خجالتی هستم

هنوزم نمیدونم چراگفتم ولی خیلیی خوشش اومد از حرفم