2737
2739
عنوان

بگین تقصیره کیه

92 بازدید | 16 پست

امشب شامه مورد علاقه شوهرم پختم بعدگفتم بیا واسه شام گفت تامیام آماده باشه گفتم باش شام درست کردم خودموخوشکل کردم میزو چیدم بعدکه اومد همش دوستاش زنگ زدن بعدش بچه هام دعواشون شوداعصابش بهم ریخت اومدیم سرسفره بعدپسرم فقط بال مرغمیخوره اونو برداشت گفتم توکه همه جای مرغو میخوری این واسه بچه باشه اقامثل بچه ها قهرکرد برنج خالی خورد پاشد رفت ازاولشم زورکی اومد پاشد رفت بریدم شب و وزش توقهوخونست منم پیام دادم گفتم گمشو پیش دوستات وهزارتاچیزدیگه بارش کردم همش دوهفته بود باهش خوب بودم احترام میذاشتم اما اون که نمی‌فهمه کسی روهم ندارم وگرنه ول میکردمومیرفتم

چقد خسته کننده اس 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا چشونه خدا لعنت کنه رفیقاشونو که شعور ندارن بگن طرف زنو بچه داره

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
2731
چی

شوهرت 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2738
چرا سایت اینطوری شد

چجوری 

ازدست س خارج شد واسه من

آره من فکر کردم نتم مشکل داره 

بنظرت چکارکنم

یا طلاق یا تحمل🤷🏼‍♀️

یا طلاق یا تحمل🤷🏼‍♀️

ای خدا کاره شوهرم جوری که نصف شب زنگ میزنن مسافرمیبره شیفته شب بودامشب منم گوشیشو گذاشتم بی صدا تابچه باهاش بازی کنه بعد یادم رفت ازکاربیرونش کردن ای خدا بدبختی وبدبیاری پشت سرهم

ای خدا کاره شوهرم جوری که نصف شب زنگ میزنن مسافرمیبره شیفته شب بودامشب منم گوشیشو گذاشتم بی صدا تابچ ...

شاید تقاص رفتاراش با شما و بچه هاتون باشه🤷🏼‍♀️

2706