2737
2734

من دانش آموز برتر مدرسه و تو منطقه بودم با نمرات بالا و اینا سال یازدهم بودم که کرونا اومد مدارس تعطیل شد و از همون موقع منم تعطیل شدم... تمام درسام افت کرد بطور وحشت ناک اصلا تمرکز نداشتم و ندارم سال دوازدهمم با یع نمرات وحشت ناکی دیپلممو گرفتم منی که اگه بجای 20 میشدم نوزده و نیم گریم میگرف فقط دنیال این بودم درسامو پاس بکنم.... اینم بگم دختر خیلی معروفی بودم و بشدت در معرض چشم جوری که همه سز اسمم قسم میخوردن و خیلی بهم احترام میزاشتن... واقعا نمیدونم چیشد سال کنکور که اصلی ترین سال بود من تنبلی گرفتم بشدتتتت بی حوصله و هیچی نخوندم هسچییی رفتم کنکور دادم همه انتظار داشتن اسم من بعنوان رتبه های تک باشه ولی شدم 5 رقمی فاجعه فاجعه جوری که هر کی میبینه شاخ در میاره... مجبور شدم امسال بشینم پشت کنکور که جبران کنم ولی وای از من که دقیقا دارم همون خاکی که سال قبل ریختمو دوباره تو سرم میریزم... همه اش امروز فزدا میکنم... شما رو جون جدتون هررززر راهی به ذهنتون اومد برام بنویسید حتی اگه فکر می‌کنید مسخره بلشع دعاتون میکنم ❤️😭

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

تو منی یا من توام:|منم ک همینم خاک تو سرم

چالش حرف ناشناسم🙌https://abzarek.ir/service-p/msg/479034امضامو تا آخر بخون👈اسم کاربریم الکی نیست مخفف ی سری کلمس.خدایا از دنیات خستم😞خسته از تلاش برای چیزایی ک وقتی بهشون رسیدم گفتم غلط کردم😞میترسم ب این آرزومم برسم و بگم این چ غلطی بود من کردم😞ن انگیزه دارم برا ادامه دادن😭ن جسارت رهاکردن هدفمو دارم😭کاش اون فرشته ای ک قبل تولد زندگیمو نشونم داد الانم ته این راه کوفتی رو نشونم میداد😭من ی دخترم،وقتی دلم میگیره ن داد میزنم ن چیزی میشکنم،فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭😭من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگیم با پدر مادرم فقط میتونم اونارو تو قبر بغل کنم و برای همیشه بخوابم،دقیقا مصداق بارز کسی ک آرزوهاشو ب گور میبره!هربارم ب خودم میگم مهم نیس ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه چرا چرت میگی؟😭از همان روزی ک یوسف را برادر ها ب چاه انداختند،از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند،گرچه آدم زنده بود،آدمیت مرده بود😥خلبانا ی کدی دارن ب اسم(۷۶۰۰)..مال وقتیه ک دیگه هیچی نمیشه گفت!معنیش اینه ک برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم ولی تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن.خدایا😭۷۶۰۰😭بغض نمیزاره حرف بزنم و دارم تو غمام غرق میشم ولی ب خودت قسمت میدم هوامو داشته باش😭آرزو میکنم حال دلتون مثل ذاتتون باشه حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من عاشق ایرانم🇮🇷با هر مشکلی ک داریم اینجا،اینجا کشور منه،تحمل توهین بهشو ندارم،از وطن فروشا هم متنفرم #زنده_باد_ایران_من😍🇮🇷#زنده_باد_کوروش_کبیر👑آجیای خوشگلم تورو خدا درمورد تاریخ کشورمون مطالعه کنید بخدا ک زشته ک ما اولین تمدن تاریخ جهانیم ولی اطلاعاتمون درمورد تاریخمون در حد اصول ۳گانه هست😞ایران باستان دنیای عجیبیه ک هروقت درموردش چیز جدیدی میخونم منو میبره ب اون دوران قشنگ😍باعث افتخارمه فرزند مردان و زنانی هستم ک نامشون در تاریخ تا ابد جاودانه😍حالا ک تا اینجا اومدی میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم صلوات بفرستی؟بگو منم برات بفرستم دوستم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمپادی بودی؟ 

مدرسه خاص 

نمیگم ممکنه شناسایی بشم 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2731
امید داری ب ایندت؟ اگ داری اشتباه میکنی نمیخونی  من جوریم صد در صد باختم

همه اش میخوام بخونم ولی نمیشه نمبدونم طلسمم کردن دعا برام برداشتن نمیدونم والا 

خانوما چرا لایک میکنید لایک ب چ دردم میخوره یه حرفی بزنید 😑🤦‍♀️

2738

تو انگیزه نداری گلم

انگیزه مثل موتور محرکه هس

تااین موتور به کار نیوفته حرکتی انجام نمیشه....

هرچقدرم که باهوش باشی یا کم هوش  فرقی نداره

یکی  از دلایلی که انگیزه نداری شاید اینه که ذهنت یه جورایی اغنا شده از تعریف وتمجید بقیه

دیگه هدفی برای رشد واسه خودت نمیبینی وبی حرکت موندی...

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
چقد شبیه من🙄من بعد شکست تو کنکور اول بدجوری تو شوک بودم رفتم پیش مشاور کار بلد هر جوری بود خودمو مج ...

عزیزم اسمشو آیدی شو عر چی داره ب من بده ببینم فرجی میشه یا برم خودمو بکشم 

تف ب این زندگی

وای پروفایلت چقد ترسناکه 😱

تف ب این زندگی

ای بابا 

خواهر بازم که حالت بده 😔

هر بار اسمتو میبینم لحن حرف زدنتو میبینم اشکم درمیاد 

بشین امسالم بخون خدارو چه دیدی ایشالا امسال رشته خوب در میای 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

عزیزم شما تو قرن ۲۱ داری زندگی میکنی به گفته خودت دانش اموز درسخونی بودی یعنی ادمی نیستی که متوجه نباشه. دعا و طلسم چیه؟ یه دختر به سن و سال شما باید این حرفو بزنه؟ کسی نه چشمت زده نه طلسمت کرده کاریه که خودت با زندگی خودت کردی تلاش نکردی نتیجه عرق نریختنات شده اشک ریختنات

الان شوک شدی اکی حق داری ولی خودتو جمع و جور کن یه هفته خودتو ریلکس کن ذهنتو اروم کن تصمیم جدی بگیر هدف تعیین کن بگو من باید سال بعد فلان رشته با فلان رتبه دانشگاه فلان شهر فلان قبول بشم اینو بنویس  بذار جلوی چشمت

اگه بلدی برای کنکور برنامه بریزی  و درس بخونی اینکارو بکن اگه بلد نیستی از مشاورای کنکور کمک بگیر

هزینه مشاوره برات سنگینه از بچه هایی که امسال قبول شدن کمک بگیر معمولا حق مشاوره این بچه ها کمتره

بازم نمیتونی تو نت سرچ کن تو یوتیوب سرچ کن برنامه ریزی برای کنکور

الان با این کارا و این حرفا رتبت درست نمیشه دانشگاه هم نمیتونی بری

اشتباه کردی مسئولیت پذیر باش بگو اشتباه کردم اما جبران میکنم حرف از طلسم و دعا و چشم نظر نزن ولی که اعصاب خوردکنه یه دختر به سن و سال تو این حرفا رو بزنه

مبینا هستم

منم شرایط تورو داشتم. به شدت باهوش و از شاگردای ممتاز مدرسه بودم جوری که همه ازم توقع داشتن بهترین دانشگاه قبول بشم. با اینکه هدف و انگیزه داشتم (البته انگیزم کم و زیاد میشد) حوصلم نمیومد که بشینم تست بزنم... نمیتونستم ساعتها و روزهای طولانی درس بخونم. چون باهوش بودم و به خودم اطمینان داشتم که اگر بخونم بهترین رشته و دانشگاه قبول میشم چندبار کنکور دادم... هرسال میگفتم ایندفعه دیگه میخونم. ولی روز از نو روزی از نو. عزیزم هوش هیچ ربطی به موفقیت تو کنکور نداره من صددرصد اینو فهمیدم و حس کردم. چیزهایی که تو کنکور تاثیر دارن 1 اراده به شدت قوی 2 توانایی مدیریت بحران 3 محیط اروم خانواده و حمایتشون 4 داشتن هدف و انگیزه. مشکلات رو همه دارن تو زندگیشون ولی اون کسی که مدیریت بحران رو بلده و وقتی میشینه پای کتاب توانایی این رو داره که مشکلاتش رو از ذهنش بیرون کنه و فقط روی درس تمرکز کنه اون موفق میشه. من مشکلات داشتم اما نمیتونستم فراموششون کنم و تمرکزم رو روی درس بزارم. یه دلیل دیگه ای که درس نمیخوندم بلندپروازی و کمال گرایی بیش از حد بود... مثلا اگه صبح دیر بیدارمیشدم بخاطر اون 2 سه ساعتی که به هدر رفته بود تا شب درس نمیخوندم... یا مثلا برام مهم بود که همه دروس و همه مباحث رو بخونم درصورتی که خیلی از بچه ها کل مباحث رو نمیخونن. من اصلا حاضر نبودم مبحث حذف کنم. خیلی اشتباهات داشتم ولی توروخدا تو مثل من نباش... شاید تو هم بلندپروازی و برنامه سنگین و ساعت مطالعه زیاد برای خودت درنظر گرفتی که انگیزه ی خوندن نداری. برنامه سبک بنویس که برای اجرا کردنش تنبل نباشی... نگران نباش وقت هست کم کم ساعت مطالعت رو میبری بالا.

2706