2733
2734

و اینکه چند جلسه بود

تیکر بلند شدن موهامه💜 18 سالمه و رشتم تجربیه💜اگه تلاش کنی  حتما به هدفت میرسی! 💛اگه با همه مهربون باشی همه بهت احترام میزارن💛

بستگی به جاش و دستگاه داره یه جا چهارصد میگیره یه جا۲۰۰ یه جا ۱۵۰

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرکزا مختلف میگیرن بعضیا ۲۰۰ خورده بعضیا ۴۰۰.باید جایی بری که دستگاهش خوب باشه...۸ جلسه ام نیازه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2731
مرکزا مختلف میگیرن بعضیا ۲۰۰ خورده بعضیا ۴۰۰.باید جایی بری که دستگاهش خوب باشه...۸ جلسه ام نیازه

ممنون جونم❤

تیکر بلند شدن موهامه💜 18 سالمه و رشتم تجربیه💜اگه تلاش کنی  حتما به هدفت میرسی! 💛اگه با همه مهربون باشی همه بهت احترام میزارن💛

کدوم دستگاه خوبه؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738
من فول بادی میرم ۴۵۰  جلسه۵ هستم سه جلسه دیگه دارم  تعداد جلساتش بستگی داره به موهات&nbs ...

یعنی کدام نواحی،؟

من کل پا..زیربغل..مثلث شکم  ۴۴۲ تومن میگیره 😓

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
من فول بادی میرم ۴۵۰  جلسه۵ هستمسه جلسه دیگه دارم  تعداد جلساتش بستگی داره به موهات  ...

موهات بعد لیزر رشدشون نسبت به قبل کمتر شده؟؟؟

یعنی کدام نواحی،؟ من کل پا..زیربغل..مثلث شکم  ۴۴۲ تومن میگیره 😓

صورت گوش گردن سینه 

شکم پاها دست ها 

زیر بغل بیکینی

ولی صورتم گوشام و سینم  دو برابر زخیم و بلند شدن چون کرک بود باید تعداد جلسات بیشتری برم که برن 

💖
کدوم دستگاه خوبه؟

الکساندار کندلا کلا الان دستگاه فیک زیاده..جایی برید که معتبر باشه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2706