2737
2734
عنوان

بیاین عکس+ لباس😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 68 پست
خوب به اون قیمتی که میخوای دیگ نیس

میگم دیگه تو این گرونی اینم واسه تولد دوستم بپوشم 😂 

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قشنگه ولی به اندامتم بستگی داره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ازاین قشنگترم هستا یااین دختره زشته بهش نمباد 

فک کنم دختره زشته😂😂 وگرنه لباسه بد نیست

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️
2738
چون اینا عکس ژورنالش اینجوری خودشون اصلا خوب نیستن  از نزدیک اسلا خوشگل نیستن.  

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اخه تو تن مشتریاش دیدم خوب بود ک😞

استارتر این مناسب تره

ببین 200چیزینا داری از اینا بخری

چندبار باز میتونی بپوشی خیلی شیکه

به سنت هم میاد

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      
استارتر این مناسب تره ببین 200چیزینا داری از اینا بخری چندبار باز میتونی بپوشی خیلی شیکه به سنت ه ...

پیچشو داری البته طوسی و سفید اینو دارن 

استارتر این مناسب تره ببین 200چیزینا داری از اینا بخری چندبار باز میتونی بپوشی خیلی شیکه به سنت ه ...

من از این دارم   ولی یه رنگه قرمز همینه فقط بالاش دوتا بند داره گره هم میخوره.

اگه قدت بلنده توی تنت خوشگل میشه اگه انلاین سفارش میدی قد لباسو بپرس حتما من یه لباس تقریبا اینجوری ...

😄😄😄😄😄قدم ۱۶۳ هست با پاشنه دار میخوام بپوشم خخخ 

چقد پس بلند بوده😅

2706