2733
2734

درمان های دیگه جز رمدسیور چقدر موثرن؟راهکاری دارین؟

سطح اکسیژنمم خوبه بین ۹۷ تا ۱۰۰ هست همش

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا برو پیش متخصص عفونی نباید وقت رو تلف کنی 

اگه نمیخوای رمدسیور بزنی چون خدایی نکرده درگیری ریت زیاد بشه سخت میشه تا فردا برو حتما یه سرم بزن تا آب بدنت کم نشه 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
2731
چرا نمیزنی؟

میگن عوارضش خیلی زیاده.چون درگیری ریه م کمه و سطح اکسیژنمم خوبه یه دکتری گفت میتونی نزنی 

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2738
فردا برو پیش متخصص عفونی نباید وقت رو تلف کنی  اگه نمیخوای رمدسیور بزنی چون خدایی نکرده درگیری ...

پیش دکتر بودم.بهم گفت میتونی نزنی البته عمومی بود

برادرم ۳۰ درصد درگیر بود نزد وبی چند تادکتر عفونی وریه رفت تا داروهای خوب مصرف کنه .به یه دکتر بسنده ...

چه دارویی خورد که واقعا حالشو خوب کرد؟ میشه بهم بگی

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
پیش دکتر بودم.بهم گفت میتونی نزنی البته عمومی بود

دکتر عمومی به درد بیماری کرونا نمیخوره عزیزم فقط متخصص عفونی و تمام حتی الان بیمارستانم بری سریع برات رمدسیور میزنن 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
2706