2737
2739
عنوان

داداشم گوشی خانومشوشکسته😐🙌🏿

1945 بازدید | 35 پست

اول ازهمه بگم ک برادرم وخانومش ب من اصن ربطی ندارن ولی بعضی اوقات  دلم واسه داداشم میسوزه امروزهمه خونه مادرم بودن ومنم تصویری باهاشون تماس گرفتم وبرادرم وخانومش اومدن واحوال پرسی کردن توهمون بین شددادوبیدادوقطع کردن ومن نگران شدم ب مادرم زنگ زدم ومادرم ب شدت ناراحت بودوجریانوگفت واسم گفت گوشی نازنین زنگ خورده ورفته داخل اتاق وداداشم پشت سرخانومش رفته داخل وچنددقیقه بعدشده دادوبیدادوداداشم گوشیوشیکسته وخانومشم درحال گریه ازخونه زده بیرون وداداشمم دنبالش رفته ومادرم گریه میکردومیگفت ک چندوقته زندگیشون جهنم شده وداداشم حالش بده اینم بگم زنداداشم ماروهمه آنفالوکرده وپیجشم قفل کرده ولی نمیدونم چراومام پیگیرنشدیم ونمیشیم ولی ممکنه ک اتفاقی افتاده باشه؟!برادرم خیلی مظلومه ولی مقصرخودشه ک ازهمون اول باهمه چی این خانوم ساخت والانم احساس میکنم زندگیشون داره داغون میشه

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره شک برانگیزه

نمیدونم واقعن چش شده 

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2728

😑ای بابا

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
امضات  حقیقت خیلی بزرگیه

بله وی مدت باهمون افرادسرخورده بودم

😑ای بابا

نمیدونم چشون شده نگرانشونم

2740
نمیدونم چشون شده نگرانشونم

درکت میکنم

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
بزار بزنن همو له کنن  دوروز دیگه مث گل و بلبلن تو هیچی نگو فقط

گفتم ک مااصن کاری به برادرم وخانومش نداریم ولی ی مدته سردشدن کاملامشخصه

عزیزم تو راه دوری؟؟ نگران نباش عزیزم، حل میشه، نمیخواد دلشوره داشته باشی. شایدم چیز مهمی نباشه

بله من ساعت هاازشون دورم ومیدونم ک زنداداشم داره ی کاری میکنه کلای مدته عوض شده ومام کاری ب کارش نداریم 

2706