2733
2739

خیلیا همینطورن 

پدر خودم لیسانس یه رشته تو تجربی داره بعد نشسته کنکور انسانی داده الان فوق لیسانس یه چیز دیگه داره

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میشه چندتایشون رو بگید،که چه مدارکی داشتن ؟ نمی دونید هدفشون چی بود؟

رشته هاشونو يادم نمياد ولي كارشناسي و ارشد رشته هاي مختلف داشتن

ميگفتن ب چندتا رشته علاقه داشتن و استعدادشو ميديدن توو خودشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
واو😃چطوری دوباره کنکور داد؟

اره البته نمیدونم لیسانس چی الان ترم اوله ۱۴۰۰کنکور داد

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
خوشبحالشون چه همت و پشتکاری دارن بعضیا، من فقط یه لیسانس گرفتم که اونم بدردم نخورد،حوصله ادامه دادنش ...

اره منم دیدم اینو گف خودم تعجب کردم 😐🙄

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2706